Babinet.cz  /  Magazín  /  Dům a zahrada  /  iRobot Scooba 385: jediný domácí robot na vytírání podlahy

iRobot Scooba 385: jediný domácí robot na vytírání podlahy

28.3.2011 - Jiří Chaloupka

Roboti začínají pomáhat v domácnostech napříč celým světem nejen s luxováním, ale také s vytíráním podlah. Průkopník v této oblasti má jméno iRobot Scooba a čeští zákazníci o něj mohou soutěžit. Právě teď.

  • Velká Jarní soutěž o 5 unikátních robotických vytíračů iRobot Scooba

  • Špičkové doprovodné služby

  • Čtyřfázový vytírací proces

Velká Jarní soutěž iRobot dává možnost všem soutěživcům z celé ČR vyhrát jeden z pěti robotických vytíračů iRobot Scooba. Soutěž probíhá na webových stránkách www.irobotsoutez.cz, končí 11. dubna 2011 a trvá celkem 5 týdnů. Každý týden losujeme jednoho šťastného výherce unikátního robotického vytírače iRobot Scooba. Stačí zodpovědět 3 jednoduché otázky a doufat, že se štěstí obrátí právě na vás. Ve hře nyní zůstávají stále 3 Scooby.

IRobot

„Jako jediný oficiální zástupce a distributor značky iRobot na českém trhu klademe maximální důraz na kvalitu, ale také servis všech produktů, takže nastane-li například se Scoobou nějaký problém, vytírač zdarma vyzvedneme, zkontrolujeme a dodáme stoprocentně funkční v nejkratším možném termínu zpět,“ popisuje strategii značky iRobot Michal Škrábal ze společnosti Certus Mercatus s.r.o. Díky tomu se můžete vždy spolehnout, že vám bude doma Scooba pomáhat a nikoliv trucovat někde v koutě.

iRobot se rozhodl přijmout obrovskou výzvu a vyrobil domácího robota, jenž v rámci 4fázového čistícího procesu dokáže zbavit podlahu nečistot. V první fázi probíhá předvysání, v druhé Scooba aplikuje na podlahu čistící roztok, ve třetí fázi podlahu čistí a v poslední čtvrté sbírá do speciální nádobky špinavou vodu. Za Scoobou zůstává čistá a mírně vlhká podlaha. Scooba se může pochlubit i výrazným antibakteriálním účinkem, jenž má na svědomí speciální čistící roztok Scooba Juice. Ten v průběhu čištění zahubí až 98% bakterií. Díky baterii s vysokou kapacitou dokáže Scooba na jedno nabití vytřít plochu až 80 m2, což znamená místnost o velikosti asi 9 x 9 metrů.

„Soužití se Scoobou je velmi příjemné. Stačí vložit baterii, nalít do speciální nádobky čistící roztok s vodou, Scoobu zapnout a vypustit do vysátého prostoru. V tomto momentě můžete na podlahu klidně zapomenout a přijít za čas k hotovému“, popisuje výhody robotického vytírače Michal Škrábal. „Pro maximální efekt prosím zvažte, zda se Scooba hodí do vaší domácnosti. Velmi členité prostory a nerovné podlahy mohou vyústit v efekt nesouvisle vytřené podlahy,“ radí Škrábal. Chcete-li získat o unitkáním robotickém vytírači iRobot Scooba více informací, navštivte oficiální web značky iRobot v ČR na www.irobot.cz.

Certus Mercatus s.r.o.

Certus Mercatus s.r.o. je dynamická a progresivní společnost orientující se zejména na inovativní technologie a výrobky. Je výhradním distributorem robotických vysavačů americké značky iRobot. Ta již 21 let patří mezi lídry v robotice, což dokládá i skutečnost, že její

domáci roboty používá téměř 6 milionů zákazníků po celém světě a profesionální průmyslové roboty odebírá například americká armáda.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip