Babinet.cz  /  Soutěže  /  Soutěž o kosmetické ošetření od Studia 111 a výrobky značky Smacker

Soutěž o kosmetické ošetření od Studia 111 a výrobky značky Smacker

28.3.2011 - Redakce Babinet

Smacker ZUMBAton a jeho partneři Vám přinášejí jedinečný požitek pro tělo i mysl. Tři výherci získají vstupenku na ZUMBAton dne 9.4.2011, balíček proteinových potravin pro štíhlou linii Smacker a jeden výherce získá luxusní ošetření pleti.

Na správný jídelníček bychom neměli zapomínat nikdy, ale hlavně v období redukčních diet. Mnoha studiemi bylo potvrzeno, že doplnění jídelníčku o dostatek kvalitních bílkovin, které však nejsou provázené s tuky, usnadňuje redukci váhy, zajistí delší pocit sytosti a současně zabraňuje tzv. jo-jo efektu. Výrobky Smacker jsou vyrobené na bázi čistého proteinu z vaječného bílku, neobsahují žádný tuk, cholesterol ani sacharidy a navíc jsou velmi chutné. 3 výherci mají možnost vyhrát balíček těchto potravin.

Studio 111 přináší jedinečné ošetření pleti na bázi výtažků z perel. Esence z perleťového prášku se v kombinaci s vodou přemění v peeling, který pleť zjemní a vyhladí. Po peelingu se aplikuje obličejové sérum - pleťový koncentrát na bázi extraktu z perel, který zvyšuje hydrataci a tonus a pleťový zábal zahalí obličej zářivými odlesky, působí proti dehydrataci, ochabování a únavě pokožky. Výsledkem ošetření je nová, zářící a jemná pleť. Vhodný pro všechny typy pleti. Ošetření v hodnotě 990 Kč může získat jeden výherce.

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Irena Zárubová - Praha, Veronika Novotná - Plzeň, Ivana Volgnerová - Praha

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip