Babinet.cz  /  Magazín  /  Život a vztahy  /  Pozvánka na čtvrtý seminář Pozitivní rodičovství

Pozvánka na čtvrtý seminář Pozitivní rodičovství

20.3.2011 - Redakce Babinet

Tématem osvětově vzdělávacího semináře pořádaného Nadací Naše dítě v rámci kampaně Pozitivní rodičovství je tentokrát skloubení potřeb dítěte s potřebami rodičů a vytvoření harmonického zázemí pro všechny členy rodiny. Přináší mimo jiné vhled do nového životního stylu ve spojení s terapií pevným objetím podle PhDr. Jiřiny Prekopové.

Přednášejícími jsou uznávaná dětská lékařka a psycholožka MUDr. Taťjana Horká a PhDr. Jaroslav Šturma. Zaměří se na způsoby zlepšení vzájemných vztahů rodičů a dětí. Chybět nebudou ani praktická cvičení, diskuse, názorné ukázky a další podněty potřebné k harmonickému sladění potřeb dětí a rodičů v praxi a jejich uzpůsobení jednotlivým vývojovým stupňům dítěte. Dále se dozvíte více o Terapii pevným objetím podle etiky PhDr. Jiřiny Prekopové. Oba přednášející jsou žáky a nejbližšími spolupracovníky této celosvětově uznávané psycholožky.

Seminář se koná ve středu 30. března 2011 od 9. 30 do 16. 00 hodin v budově Justiční akademie v Praze. Účastnický poplatek je 600 Kč a zahrnuje také občerstvení včetně oběda. Přihlášky posílejte do Nadace Naše dítě nejpozději do 24. března 2011.

Přihlášku a více informací naleznete na www.nasedite.cz

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip