Babinet.cz  /  Magazín  /  Život a vztahy  /  V nákupním centru Centrum Černý Most si můžete zkusit již zítra bagrování a další stavební práce

V nákupním centru Centrum Černý Most si můžete zkusit již zítra bagrování a další stavební práce

18.3.2011 - Redakce Babinet

Chcete si zkusit řídit bagr nebo se seznámit s dalšími speciálními stavebními stroji a nářadím? Pokud ano, jste srdečně zváni na speciální víkendový program plný ukázek a soutěží, který na vás čeká 19. března 2011. A aby byl tento den ještě zajímavější, Centrum Černý Most pro vás připravilo ještě další atraktivní program, včetně divadelních představení a koncertu Petra Bendeho.

U příležitosti zahájení výstavby nového nákupního centra si může každý z vás přijít vyzkoušet, co obnáší práce na stavbě. Během celé soboty 19. března (v rámci otevírací doby) je pro návštěvníky z řad dětí i dospělých připraven kromě několika stavebních strojů i atraktivní doprovodný program s divadlem, několika soutěžemi, workshopy a koncertem Petra Bendeho s kapelou.

Co se týče soutěží, vrcholem programu pro dospělé bude ‚desetiboj‘, stávající se z různých disciplín. Bude se soutěžit například v  naložení jílu na kolečko, slalomu s pytlem cementu, zapojení elektrického okruhu, určování stavebních strojů a dalších stavebně tématických podsoutěžích.

V neděli 20. března a po dva následující víkendy čekají na návštěvníky speciální workshopy. Současně bude v nákupním centru probíhat výstava o historii, proběhlých akcích a budoucích plánech Centra Černý Most. V neposlední řadě mohou návštěvníci centra také přispět na charitativní sbírku pořádanou na podporu obětí domácího násilí tím, že si zakoupí dlaždici z limitované edice. Na dlaždici otisknou svoji dlaň a dlaždice se následně stane součástí zdi v novém nákupním centru a zároveň i věčnou vzpomínkou na jejich projev dobré vůle.

„Vyšli jsme vstříc poptávce a požadavkům zákazníků a budujeme pro ně úplně nové nákupní centrum,“ uvedl manažer Centra Černý Most Martin Míček. „Rádi bychom využili zábavného programu a informovali jeho prostřednictvím naše zákazníky o zahájení výstavby; zároveň jim chceme dát možnost stát se součástí tohoto nového projektu a zažít v našem nákupním centru něco nezapomenutelného,“ doplňuje Lenka Dvořáková, marketingová manažerka společnosti Unibail-Rodamco.

Více informací naleznete na webových stránkách www.centrumcernymost.cz.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip