Babinet.cz  /  Magazín  /  Zdraví  /  CHICODERM likviduje atopický ekzém

CHICODERM likviduje atopický ekzém

10.3.2011 - Redakce Babinet

"Čekanka budiž pochválena"

CekankaDětské ekzémy devastují nervy maminek, zkoušejí všechno, aby svým miláčkům ulevily. Nakonec sáhnou třeba i k babským radám. A právě praprababičky už v 18. století znaly něco, na což se v naší uspěchané době tak trochu pozapomnělo. Jen zkuste před babičkou říct slůvko ekzém, hned vyhrkne: „Čekanka!“ Ano, tahle bylina má odedávna »kouzelnou« moc. A díky masti Chicoderm se rozzáří unavené obličeje maminek, které svým blízkým snesou třeba modré z nebe.

Společnost Vetrisol je snesla za ně, dlouhodobě řešila problém s dětskými ekzémy a vzpomněla si na starou dobrou čekanku. Jeden ze společníků experimentoval s čekankovými odvary, chtěl vyléčit atopický ekzém svých dětí. Uspěl, čímž historicky vznikl nápad dát dohromady ucelenou léčivou řadu těchto výrobků, které opravdu zabírají.

Po letech vývoje a testování, na čemž se podílel věhlasný docent Vontor z farmaceutické fakulty v Hradci Králové, je na světě hojivá mast obsahující 20 procentní extrakt ze 70 % sušiny. V tomu se ještě vyrábí tělové mléko a koupel.

Chicoderm

U extraktu je důležité, aby byl na vodní bázi. Byliny se totiž většinou extrahují na lihové bázi, jenže dávat si líh na kůži není ideální. Účinné látky řady Chicoderm jsou čistě na přírodní bázi, dermatologicky testované, aby je mohly používat i ta nejmenší děcka. Pryskyřice a silice zklidňují svědění, čekanka tlumí samotný zánět, dostává kůži do normálního stavu. Někomu stačí používání ob den, jiný se maže čekankou každý den. U jednoho zmizí ekzém za pár dní, týdnů, na jiného zabere později. Ale zabere! Čekanka je na kůži balzám, stejně jako její výsledky na duše maminek.

A navíc: Prvními uživateli byly děti výrobce! Lepší důkaz neexistuje... Už žádné zabijácké utrejchy na bázi kortikoidů ztenčujících kůži, žádná chemie, čistě přírodní Chicoderm od Vetrisolu je metlou na atopické ekzémy. A nejen na ně! Matka příroda dobře ví, co a jak dělá. A měly by to vědět i dnešní maminky, čekanka budiž pochválena.

Krém - Chicoderm Creme pour Atopique

Svědění a nepříjemné poškození kůže, na tohle je nejlepší mast. Obsahuje nejsilnější extrakt z čekankové sušiny, aplikuje se na nejpostiženější místa. Ideální je promazat postižená místa na noc, kdy je tělo v klidu a krém může pronikat hlouběji do kůže.

Tělové mléko - Chicoderm Baume pour Atopique

Denní a velkoplošné používání, k tomu je přímo zrozeno tělové mléko. Stačí se ráno promazat a celý den doslova cítíte, jak zázračná čekanka je. Mléko obsahuje i ureu, močovinu, která hydratuje a zároveň zvláčňuje pokožku. To jsou dva efekty, které jdou společně dohromady ještě s kyselinou pantenolovou. Ta léčí poškozené tkáně a zklidňuje.

Koupel - Chicoderm Baine pour Atopique

Horká provoněná večerní lázeň, přičemž rovnou do kůže proniká léčivý extrakt. Z vody vylézá nový člověk, jehož pokožku si vzala do parády čekanka. Bylina, jejíž čarovná moc je už dávno známá.

Další informace o výrobcích Chicoderm nalezete na webu www.chicoderm.cz. Přípravky Chicoderm a dále i Ixoderm na klíšťata a DMAE pro zlepšení učení, jsou k dostání ve vaší lékárně a můžete si je také objednat on-line na internetovém obchodu výrobce na adrese www.evitality.cz.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip