Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Bavte se s Petrklíčem: Proměna vizáže

Bavte se s Petrklíčem: Proměna vizáže

1.3.2011 - Redakce Babinet

Pred promenouSpolečnost Petrklíč, která se specializuje zejména na dámské oblečení větších velikostí, uspořádala pro své věrné zákaznice soutěž, v níž hlavní výhrou byla proměna vizáže. Šťastnými výherkyněmi se staly paní Martina, která přijela až z Proboštova u Teplic, paní Anička z Prahy a paní Zdenka z Brna. Všechny už mají proměnu za sebou a tady je reportáž, jak celá akce probíhala.

Dámy se na proměnu velice těšily a byly strašně napjaté, jak to celé dopadne. Proměny probíhaly celkem ve čtyřech fázích, které byly pro všechny proměňované společné. Nejprve kosmetička Lucie Tesařová v ostravském studiu krásy Mary Kay všem dámám očistila pleť a provedla základní líčení. Dámy se pak mohly přesunout do Kadeřnického studia, kde jim kadeřnice Věra Sztwiertniová vytvořila nový účes, včetně ošetření a nabarvení vlasů. Poté jsme se opět vrátili do studia Mary Kay pro závěrečné líčení. Poslední fází byl přesun z Ostravy přímo do Petrklíče ve Frýdku-Místku, kde si dámy vyzkoušely některé z našich modelů dámského oblečení. Při závěrečném fotografování v ateliéru už byla jejich počáteční nervozita ta tam. Zpočátku bylo náročné si zvyknout na pana kameramana a na záblesky fotoaparátů, ale po chvíli jsem to přestala vnímat a hlavně jsem vnímala blízkost tak skvělých lidiček, kterými jste,“ líčí své zážitky z proměny paní Martina a dodává: „Litovala jsem, že jsem se víc ´nevyžívala´, nepoužívala doplňky, netvářila se normálně… zkrátka do modelky mám hodně daleko, ale i to focení bylo nakonec velice zábavné.“ Celou proměnu jsme zachytili na video, které můžete shlédnout na YouTube.

Po promene

Všechny tři dámy si proměnu s Petrklíčem maximálně užily. Když se pak s novou vizáží pochlubily rodině, známým, v práci, pochvaly se sypaly ze všech stran. Má proměna byla neuvěřitelná. Všichni známí a rodina, včetně mne, byli z mé proměny nadšeni. Omládla jsem nejméně o 10let a cítím se skvěle,“ září paní Anička. Jsme rádi, že se akce vydařila a nezůstane jenom u této jediné. Různé motivační soutěže s Petrklíčem probíhají v průběhu celého roku, jsou určeny zejména pro ženy, ale zapojit se mohou i muži. Možnosti výher či získání dárků prostřednictvím našeho věrnostního programu jsou našim zákazníkům odměnou za zájem o naši nabídku dámského, pánského i dětského oblečení, včetně módních doplňků. Aktuální informace o probíhajících soutěžích naleznete na našem webu www.petrklic.cz. Zde si můžete objednat i aktuální katalog módního oblečení Petrklíče, který vám po vyplnění objednávkového formuláře zdarma zašleme. Naše nabídka oblečení a doplňků je natolik komplexní a široká, že se u nás každý člověk oblékne od hlavy až k patě. Našimi zákazníky nejsou jen lidé silnějších postav, ale přibývá i těch, kteří dají přednost našim modelům ve standardních velikostech.

Nakupujte v našem e-shopu, získejte zákaznické výhody a bavte se!

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip