Babinet.cz  /  Magazín  /  Babinet  /  Babinet slaví 10 let! Pojďte relaxovat jako na Bali

Babinet slaví 10 let! Pojďte relaxovat jako na Bali

25.11.2010 - Juraj Kizák

Babinet 10 letKdo by to byl jen řekl? Babinet je tady i po deseti letech... Prvně jste jej mohli spatřit někdy v roce 2000. Jeho počátky jsou však již tak vzdáleny, že ani žádný vyhledávač nenašel jeho skutečný začátek... Kolik emocí však za tu dobu zažil, vašich i našich, kolik problémů se účastnil, na kolika vašich sdílených radostech i starostech se podílel. Spočítá to někdo?

Aby však sloužil dobře, musel projít za tu dobu mnoha většími či menšími kosmetickými úpravami - ale i většími “operacemi”. Jak říká Jiří Kouba, webmaster, a současně spolumajitel Babinet.cz: “Zůstat na internetovém poli neznamená jen každodenní péči o techniku, to však nestačí. Internet se vyvíjí tak rychle, že během života serveru je obyčejně nutná pravidelná výměna “motoru”, někdy i opakovaná. Konkrétně Babinet za těch deset let změnil více než jednou redakční systém a prošel alepsoň třemi většími designovými přerody. Jeden z těch téměř původních designů naleznete na stránkách Internet Archive. Kde ty časy jsou...“

TulipányPokračuje druhý člen zakládajícího tandemu, Juraj Kizák: “Další velká úprava na nás čeká hned od nového roku 2011. Už dnes se však můžete podívat a otestovat nový Babinet.cz. Za celou dobu existence Babinet již navštívilo tenhle komunitní prostor pro ženy přes 15 milionú návštěvníků (zdroj Toplist.cz). “Rád bych věřil, že už u nás byla alepsoň jednou každá žena z České republiky”, pokračuje s úsměvem Juraj. “Pokud ne, dejte jim vědět” ;-)

No a co čeká Babinet v nejbližší době? Zejména pořádná a zasloužená antistresová oslava! Jste vítání. Kdy a kde? Čtvrtek, 16. prosince. Oddychovat po náročném posledním roce se bude témeř v meditačním prostoru centra Relaxis.cz (Myslíkova 28, Praha 2). Ochutnat budete moci navíc balijské speciality, „zameditovat“ si s indickým medovým čajem Jogi masala a popovídat si s Filipem Říhou (Freshrefresh.cz), pro kterého je Bali druhým domovem. To ovšem není všechno. Budete moci na vlastním těle otestovat místní masáže (Relaxis.cz), dát si vyložit karty od Simony Biggs a-nebo se podívat na prezentaci o Bali a jeho meditačním centru pro vaše možné znovuzrození.

Celý tým Babinet vám bude k dispozici, a to od 16.00 hodin až do pozdních předpůlnočních hodin určitě... Takže cokoliv jste se chtěli dovědět o Babinet.cz, co ještě nevíte, poznat lidi kolem něj - máte možnost na jeho kulaté oslavě.

OslavaMenu z Bali (připraví Filip Říha z Rajchuti.cz):
Podávat se bude mezi 17-18.00 hod, žádný spěch, samoobsluha... Občerstvit se budete moci lahodnými ovocnými koktejly (green smoothies domácí výroby), čajovým snem Yogi Masala a výběrem z balijských jídel: Nasi Kuning, Gado-Gado a dalšími rýžovo-arašídovými pochoutkami.

K pití dále: Kafe Lamborghini, kakao, pivo, víno, Cinzano, osvěžující voda z citrusy

Předběžně a nezávazně nahlašte svojí účast na info@babinet.cz, nebo na mobilu 608 767 786.

Foto: komarofleo

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip