Babinet.cz  /  Magazín  /  Život a vztahy  /  Nejlepší sex si užívají vdané ženy po čtyřicítce

Nejlepší sex si užívají vdané ženy po čtyřicítce

Redakce Babinet

Průzkum listu Top Sante ukázal, že ženy po čtyřicítce si v posteli věří mnohem více, než když jim bylo dvacet. Milostný život se prý také radikálně zlepší, když děti odejdou z domu. Přes 81 procent starších žen přiznává, že se v sexu odvažují experimentovat víc, než když jim bylo dvacet.

A 63 procent zralých dam si prý také v posteli mnohem více věří.Většina (60 procent) zástupkyň něžného pohlaví s dětmi nad osmnáct let tvrdí, že od odchodu dětí z domu užívají sexu častěji. A celých 91 procent z nich s dětmi pod deset let naopak přiznává, že jim jejich ratolesti sexuální život naprosto zničily. "Opravdové sexuální dobrodružství začíná, když jsou děti starší, anebo jsou už z domu.

pár na lavičce

V tu dobu už mají dost zkušeností i sebevědomí na to, aby si sex užívaly víc než kdy dříve. Náš průzkum jasně ukazuje, že nejlepší sex si užívají ty vdané nad čtyřicet let," tvrdí Nicola Downová, redaktorka britské verze listu Top Sante.

"Je smutné, že celých osmdesát procent žen se domnívá, že společnost obecně a mladí lidé obzvlášť, nemají příliš kladný pohled na starší ženy. Pravda totiž je, že právě ony si zřejmě umějí opravdu užívat milostného života," dodala Downová.

Zdroj: Korzo

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Lejla9
23.8.2018 14:51

nesuhlasim. Užije si to každý kto vie ako na to, ked s apartneri pozanju, vedia čo chcu. Občas si k tomu, aby mohli laškovat celu noc beru pripravky na erekciu. Proste na super erekciu to chce super pripravok

Mariola
4.1.2019 10:08

každá žena ví co v sexu chce a co nechce, co se ji líbí. Mám to taky tak. Osobně uplně nejvíce miluji orální sex, proto jsem z ......... koupila stimulátor orálního sexu a vůbec se za to nestydím

Anezkap
14.5.2020 14:28

Hlavní je vymýšlet nové věci tak, aby to nebyl stereotyp. Já se nedavno inspirovala tady tímto článkem https://www.sexporadna.cz/jak-prekvapit-manzela-v-posteli/ a musím přiznat, že manžel si to opravdu užil :) všichni chlapy rádi zkouší nové věci.

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip