Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Nechte se hýčkat od Fashion Days

Nechte se hýčkat od Fashion Days

Redakce Babinet

Limitované kolekce nejznámějších návrhářů a prestižních značek za ceny až o 80% nižší než v buticích. Jedinečné a luxusní kousky  značek Diesel, Dolce&Gabbana, Guess, Nike, Victoria’s Secret, Galliano, Cavalli a desítky dalších si nyní můžete jednoduše pořídit z pohodlí domova v exluzivním online nákupním klubu Fashion Days.

logo"Přejeme si, aby byl pro vás luxus dostupný. Proto jsme našli a využili potřebné konexe, abychom tvrdě vyjednali nejnižší ceny  nejvyhledávanějších značek oblečení, obuvi i doplňků," uvádí zástupci klubu.

Co je to Fashion Days?


Fashion Days je první a největší online nákupní klub v České republice. Společnost má své zastoupení nejen v České republice a na Slovensku, ale i v Maďarsku, Rumunsku a ve Slovinsku. V blízké době plánuje vstoupit také na bulharský a chorvatský trh. Společnost Fashion Days byla založena v roce 2009 skupinou švýcarských investorů. První česká prodejní kampaň byla zahájena v září 2009 a na Slovensku začala společnost působit v dubnu 2010.

Jak se stanu členem Fashion Days?


Koncept módního klubu je založen na exkluzivním členství, které lze získat pouze díky pozvání stávajícího člena nebo klubem samotným.

Jak Fashion Days funguje?


Členové klubu dostávají v předstihu do svých emailových schránek pravidelné informace o připravovaných prodejních kampaních. Kampaně nabízí limitované kolekce světově známých značek jako je Calvin Klein, Dolce & Gabbana, Tommy Hilfiger, Victoria´s Secret, Benetton, Esprit, Miss Sixty, Energy, Guess, Lacoste, GAP, Adidas a mnoho dalších uznávaných módních značek, které jsou nabízeny s až 80% slevou. Samozřejmostí je možnost vrácení zboží bez udání důvodu v neporušeném stavu do 14 dnů. Nemusíte se tedy obávat, že Vám vybrané oblečení nebude. Staňte se součástí vybrané společnosti nyní! Fashion Days vás určitě přesvědčí, že se to vyplatí.

www.fashiondays.cz

Zasoutěžte si s námi o krásné kabelky od

Fashion Days.

 


Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip