Babinet.cz  /  Magazín  /  Babinet  /  Vyzkoušejte nový Babinet.cz!

Vyzkoušejte nový Babinet.cz!

1.8.2010 - Jiří Kouba

Babinet.cz je na českém internetu již deset let. Po celou dobu jsme ho postupně posouvali co nejblíže vašim potřebám, přesto nám začal pomalu ujíždět vlak a tak bylo nutno přijít s radikálnějším oživením Babinet.cz. Jeho vývoj již natolik pokročil, že vám ho můžeme představit ve zkušební verzi již nyní, aby byl připraven a co nejvíce odladěn k 1. září, kdy bude oficiálně spuštěn. A co znamená ona zkušební verze?

Nový Babinet.cz je funkčně již hotov, ale některé chyby je možné najít a odstranit až při běžném používání a proto doufáme, že nám budete o svých poznatcích a připomínkách psát. Dalším důležitým faktem je neexistence nápovědy a pravidel. Oboje chceme vytvářet až v průběhu tohoto zkušebního měsíce, aby co nejvíce odpovídaly novému Babinet.cz.

Nebudeme vám psát, co všechno nového Babinet.cz umí, protože bychom vás připravili o radost z objevů. Ale něco malého vám přeci jenom prozradíme: pokročilé diskuse, galerie fotografií, chat, skupiny, blogy, katalog, tržiště... Tak už se nezdržujte a vyzkoušejte nový Babinet.cz!

P.S.: Prosíme, registrujte se na novém Babinet.cz se stejnou přezdívkou, jakou používáte na starém Babinet.cz.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip