Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte noční a denní intenzivně hydratační krém Aqua-Rhythm

Vyhrajte noční a denní intenzivně hydratační krém Aqua-Rhythm

2.5.2010 - Redakce Babinet

Odborníci Oriflame dobře vědí, že hydratace je klíč k uchování krásy. Vyvinuli proto komplex Aqua-Rhythm, unikátní recepturu, která spojuje dva nesmírně účinné rostlinné výtažky: švédskou červenou řasu a růži z Jericha. Tato každodenní péče o pleť brání vzniku prvních známek stárnutí aktivní hydratací pleti v harmonii s jejím přirozeným biorytmem, ve dne i v noci. Dopřejte i vy své pleti potřebnou hydrataci a s ní spojený mladý vzhled. Stačí jen správně odpovědět na soutěžní otázku a na 3 z vás čeká balíček s Nočním a denním intenzivně hydratačním krémem Aqua-Rhythm  v hodnotě 1098 Kč.

V průběhu dne je pleť náchylná ke ztrátě vláhy v důsledku vnějších vlivů. Denní intenzivně hydratační krém Aqua-Rhythm preventivně chrání před stárnutím a spolupracuje s přirozeným biorytmem pleti. Unikátní komplex Hydro-Protect™ zachycuje a uzamyká vláhu a tak znovu aktivuje přirozený proces hydratace.

V noci slábne ochranná bariéra pleti a může dojít ke zvýšené ztrátě vody. Noční intenzivně hydratační krém Aqua-Rhythm důkladně hydratuje pleť během spánku. Pleť ráno vypadá svěže a revitalizovaně. V kombinaci s denním krémem Aqua-Rhythm pomáhá vytvořit příjemný pocit, hladší pleť a vyrovnanější barevný tón. Ráno je pleť svěží a vláčná!

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Jana Kaplerová - Opava, Lída Machová - Rokycany, Romana Soukupová - Praha

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip