Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte poukaz na zákrok neinvazivní liposukce na Avienclinic

Vyhrajte poukaz na zákrok neinvazivní liposukce na Avienclinic

20.4.2010 - Redakce Babinet

Máte pocit, že vaše postava nikdy nebude zformovaná přesně podle vašich představ? Nemáte čas pravidelně cvičit? Trápí vás celulitida a lokální tukové zásoby? Chcete postavu tvarovat či remodelovat? Využijte možnosti zúčastnit se soutěže s Babinet.cz, pokud správně odpovíte na následující otázku, můžete získat zákrok na klinice Avienclinic. Připraveny jsou pro vás: 1x zákrok neinvazivní liposukce v hodnotě 3500 Kč, 1x voucher v hodnotě 1000 Kč, 1x voucher v hodnotě 500 Kč, k tomu navíc získáte lékařskou konzultaci na téma estetické dermatologie a formování postavy.

Spousta žen je ochotná podstoupit operativní liposukci pro krásnou postavu bez celulitidy nyní je možné podstoupit tento zákrok již bezbolestně. V Avienclinic je zákazníkům k dispozici nová metoda neinvazivní (nechirurgické) liposukce, kterou provádí odborníci pomocí špičkového přístroje Bodyka PLUS. Bodyka PLUS využívá celosvětově patentovaný systém SCP (program řízené sonifikace) spolu s nízkofrekvenčním ultrazvukem. Chcete-li dosáhnout pevnější postavy bez celulitidy a neestetických tukových vrstev, neváhejte a zúčastněte se naší soutěže!

Avienclinic – Budoucnost Vaší krásy

Avienclinic nabízí komplexní dermatologickou péči od profesionálů ve svém oboru. Klasická dermatologická péče (léčba akné, ekzémů, plísní atd.) je doplněna o širokou nabídku zákroků estetické dermatologie. Ať už máte problém charakteru dermatologického či estetického, dostane se vám té nejlepší péče od vysoce edukovaných lékařů a za použití špičkových materiálů a přístrojů.

„Na mém oboru mě baví, že se neustále vyvíjí – což pro mne znamená ustavičné profesní zdokonalování, ovládnutí nových technologií a postupů. Kromě dokonale zvládnuté profese se podle mě žádný lékař neobejde bez empatie. Pacienty léčím, ale také jim naslouchám. Na Avienclinic jsou všichni lékaři takoví – nicméně základním kritériem pro zdejší působení je odborné vzdělání a dlouholetá praxe v oboru. Avienclinic – to je profesionalita, diskrétnost a příjemné prostředí, kde pacient je vítaným a opečovávaným hostem,“ vysvětluje MUDr. Petra Samková, estetická dermatoložka.

Avienclinic sídlí v Praze, více informací naleznete na www.avienbeauty.cz

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Voucher na zákrok neinvazivní liposukce vyhrává Hana Úředníčková z Prahy, voucher v hodnotě 1000 Kč vyhrává Vlasta Hrušková z Opavy, vocher v hodnotě 500 Kč vyhrává A.kalašová z Prahy

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip