Babinet.cz  /  Soutěže  /  Soutěž o atraktivní deskovou hru - KIUMBOVÉ

Soutěž o atraktivní deskovou hru - KIUMBOVÉ

9.4.2010 - Redakce Babinet

Desková hra KiumbovéZasoutěžte si s námi o chytrou, atraktivní hru KIUMBOVÉ aneb tajuplný balík z Afriky. Hra procvičuje paměť, tvořivost a logické myšlení Vašich dětí. Je to skvělá hra, vhodná třeba na nedělní piknik v parku. Krabice připomíná balík odeslaný odněkud z daleka - rodiče na ni mohou napsat jméno a adresu dítěte.  Hra je doprovázena příběhem v přiložené knížce. Knížka vypráví příběh dvou dětí, které se nudí u babičky na prázdninách, až jednou jim poštou přijde balík s pěti spícími tvorečky - a o dobrodružství je rázem postaráno. Odpovězte správně na soutěžní otázku a jedna (jeden) z Vás se může těšit na tuto neotřelou, tajuplnou hru.

Desková hra Kiumbové

Figurky určené ke hře si děti vyrobí ručně osekáním a vyřezáním z mastku, barvy určené k pomalování figurek jsou certifikované. Kniha i hra zasvětí děti  do základních principů přírody a pomůže rodičům ukázat svým dětem, že svět není jen o DVD přehrávači, televizik a Playstation, a že zábavu mohou prožít i u potoka v lese. Hru, figurky i příběh jsme konzultovali s dětským psychologem Matějem Lipským.

Hra stojí 990 Kč a prodává se ve spřátelených obchodech a na internetu. Projekt Kiumbové - Tajuplný balík z Afriky umožňuje keňským řemeslníkům vydělat si peníze na živobytí pro sebe a své rodiny.

Více informací o hře najdete na www.kiumbove.cz. Najdete nás i na Facebooku.O projektech ShineBean se dozvíte na www.shinebean.org.

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Gabriela Skleničková - Čeperka

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip