Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte želatinové dobroty HARIBO!

Vyhrajte želatinové dobroty HARIBO!

5.4.2010 - Redakce Babinet

Zasoutěžte si se společností HARIBO a vyhrajte trolley na kolečkách plný sladkých cen! Odpovězte správně na soutěžní otázku a 3 z vás se moho těšit na dětský kufřík na kolečkách plný laskomin a hrneček HARIBO.

Oblíbení gumoví medvídci HARIBO Goldbären jsou k dostání také ve větším 250g balení, ve kterém naleznete 18 malých sáčků plných této želatinové dobroty.

Ve výherním balíčku naleznete mimo jiné Saft-Goldbären s více šťávy, novinku společnosti HARIBO. Zlatí medvídci s více šťávy neztrácejí nic na své osvědčené kvalitě, naopak jsou měkčí, bez umělých barviv a obsahují 22 % ovocné šťávy. Při výrobě „Zlatých medvídků“ společnosti HARIBO se používají, stejně jako u ostatních želatinových bonbonů, výhradně přírodní látky. HARIBO Saft-Goldbären jsou vyráběny v 6 oblíbených ovocných příchutích: hruška, malina, limetka, černý rybíz, broskev a zelené jablko. Barvu jim dodávají ovocné a rostlinné výtažky. Vyšší obsah ovocné šťávy zaručí měkčí a šťavnatější zážitek.

HARIBO CZ dováží na český trh také žvýkací bonbony MAOAM. Tyto ovocné karamely jsou k dostání v pěti příchutích – citrón,  pomeranč, malina, třešeň a oblíbená jahoda. Jsou zabaleny vždy po pěti kusech ve voskovém papíře, který zaručuje čerstvost a svěžest bonbonů. Barevně odlišená balení značí příchutě bonbonů MAOAMa každý si může vybrat malý balíček přesně podle své chuti.

Společnost HARIBO Vám přeje příjemné prožití velikonočních svátků!

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Zuzana Bejčková - Měchenice, Lucie Josefíková - Přerov, Jana Soukupová - Praha

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip