Babinet.cz  /  Magazín  /  Život a vztahy  /  Vaše nová přítelkyně

Vaše nová přítelkyně

Redakce Babinet.cz

Dobrá věštírnaŽivotní styl dnešních žen i mužů je velmi hektický. V takto uspěchaném světě je těžké udržet si dokonalý život. Šťastnou rodinu, lásku partnera a dobrou práci. Přáním všech je mít spokojený život. Některým z nás se to bohužel ne vždy splní. Hledají pomoc u mnoha odborníků, přátel, ale ne vždy se skutečné pomoci a rady dočkají. Položme si tedy otázku: Je možné svůj osud změnit, vydat se lepším směrem? Ano, lze to. Postačí, když se svěříte se svým problémem do správných rukou. Ne vždy, se každý z nás dokáže svěřit se svým problémem. Některým lidem to dělá velké potíže hovořit o svém trápení, svých pocitech. Bylo by tedy dobré pro Vás o nich hovořit anonymně a zároveň dostat okamžitou odpověď?

Každý z nás se nějak vpravil do života, někdo dříve někdo později. Představte si, že byste  dostali šanci něco ve svém životě změnit. Mohlo by to být cokoliv.  Co byste na svém životě změnili? Někdy už má člověk chuť udělat nějákou životní změnu, ale neví jestli to rozhodnutí, které se mu honí hlavou je to správné. Jsou věci o kterých se těžko hovoří i se svými nejlepšími přáteli. Nejlepší by bylo, kdyby si člověk uměl poradit sám, ale realita je většinou jiná. V pohádkách se říká, že dobrá rada je nad zlato. Ale kde se dobré rady získavají? To je otázka.

Už od svého narození máme předurčeny naše silné a slabé stránky. Je jenom na nás, jak se sami se sebou poperem. Je ale důležité se dobře znát. Není to ale tak jednoduché znát sám sebe. Člověk má tendenci si sám sobě namlouvat věci úplně jinak než je realita. Což velmi ovlivňuje naše rozhodnutí.

Představete si, že byste získali přítele, který se nebude ničemu divit, nebude Vás zesměšňovat ani se na Vás nebude povyšovat.  Tento nový přítel Vás namotivuje, pomůže Vám využít silné stránky a poradí v jakékoliv životní situaci. Proč by tímto novým přítelem nemohla být Dobrá věštírna?

POZOR! Zůčastněte se s Dobrou věštírnou soutěže o poukázku na briliantový prsten v hodnotě 10.000 Kč!

P.S.: Chtěli bystě vědět, jak bude pokračovat Váš vztah, kdy konečně povýšíte v práci, kdy se setkáte s princem na bílém koni, kdy do Vašeho života vstoupí děti, kdy skončí Vaše problémy? Obraťte se na Dobrou Věštírnu. Je to anonymní, snadné a rychlé. Těšíme se na Vaše dotazy.

Všichni si můžeme býti jistí, že jedna a jedna jsou dvě. Stejně tak si můžete býti jistí, že za své peníze odpověď dostanete. Jsme pod dohledem Vašeho Babinet.cz.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip