Babinet.cz  /  Magazín  /  Život a vztahy  /  Blíží se vánoční svátky. Víte, co dětem pod stromeček?

Blíží se vánoční svátky. Víte, co dětem pod stromeček?

Redakce Babinet

Lámete si hlavu, co letos přinese Ježíšek vašim dětem? Společnost Mattel pro letošní podzim připravila kolekci nových hraček pro holčičky i kluky. Z bohaté nabídky si každý Ježíšek vybere ten správný dárek pro hodné děti.  Není přeci nad šťastný úsměv Vašich dětí!

Vraťte se zpátky v čase s panenkou Barbie Tři Mušketýři – Corrine

Panenka Barbie Corrine sní o tom, že se stane pravou Mušketýrkou a bude tak moci uplatnit svoje dovednosti a znalosti. Corrine má na sobě třpytivé elegantní plesové šaty a na hlavě čelenku. Během okamžiku se však může změnit v pravou Mušketýrku! Její krásná sukně se změní ve zlatý plášť a z čelenky se najednou stane maska, aby Corinne mohla skrýt svou pravou tvář a   zachránit tak prince z velkého nebezpečí. Panenka má také svůj třpytivý meč.

Chtěla by být Vaše malá slečna veterinářkou? Pak tím pravým dárkem bude sada Polly Pocket Nemocnice pro zvířátka

Nemocnice pro zvířátka má čekárnu a řadu vyšetřoven a ordinací. Nechybí ani váha a rentgen, který ukáže co zvířátku vlastně je. V sadě je samozřejmě také paní doktorka, která se o zvířátka stará a vede celou nemocnici.

Barbie Doggie Park - Barbie s pejskem v parku

Panenka Barbie, velký pejsek a dvě štěňátka. Velký pejsek může nosit malého na zádech nebo štěňátka vozit na kolotoči. Může také táhnout panenku Barbie na kolečkových bruslích, když pejska drží na vodítku. Sada s panenkou také obsahuje také vše potřebné na piknik, aby si Barbie i pejsci mohli odpočinout – deku, piknikový košík se čtením pro Barbie, kostičky a misky s jídlem pro pejsky. Panenka má také chrániče na rukou a nohou a na hlavě helmu.

A co nadělit malému závodníkovi?  Hot Wheels Super Jump dráhu.

Jen nejrychlejší auto může přežít! Připravte se na nejdelší skok v historii Hot Wheels. Autíčko může na trať vyrazit samo nebo  se zapojí  do závodu další autíčka! Sada obsahuje jedno autíčko.
Pro malé kadeřnice je tu Barbie Kadeřnický salón a Barbie česací hlava
Barbie kadeřnický salón obsahuje panenku Barbie, kadeřnické křeslo, kadeřnické umyvadlo, ochranný plášť, ručník a spoustu dalších kadeřnických doplňků. Všichni si tak mohou vyzkoušet jaké je být vlasovým stylistou

Barbie česací hlava – kadeřnictví

Tato česací hlava má krásné dlouhé vlasy, na kterých je možné vytvořit spoustu účesů a trendy vlasových stylů. Sada obsahuje potřebné doplňky  a také příručku, kde jsou vyobrazené všechny možné účesy a také postup, jak tyto účesy vytvořit.

Super novinkou je interaktivní kamarád Matchbox Náklaďák Rocky

Náklaďák Rocky  je nový interaktivní kamarád, který se aktivuje pomocí hlasu nebo jiného zvuku, tancuje, vyklápí náklad a mluví! Rocky má v zásobě více než 100 českých vtipných frází . Zapíná se pomocí komínu, když se mu naloží náklad všichni si s ním užijí spoustu zábavy! Po práci Rocky uléhá ke spánku a dokonce i chrápe

A čím si zpříjemnit dlouhé zemní večery? Novou akční hrou UFO útočí

Ufo útočí! Nachytejte co nejvíce létajících talířků! Velký létající talíř vyhazuje malé točící se talířky do vzduchu. Hráč, který jako první nachytá do lapače 5 talířků, vyhrává! Hra pro 1-4 hráče.

A jakým dárkem potěšit Vaše nejmenší?

Třeba zábavnou vkládačkou pro děti od 6-ti měsíců.
10 zářivých kostek je připraveno, aby je dítě mohlo vhodit do skrz vytvarované otvory na víko dovnitř krabičky. Při třídění a skládaní se dítě baví a zároveň se učí  rozpoznávat a srovnávat 5 rozdílných tvarů. Krabička má šikovné držátko na přenášení.

Fisher Price Kolotoč nad postýlku žirafa uklidní Vaše děťátko.

Ideální kolotoč pro stimulaci smyslů Vašeho děťátka nebo pro jeho uklidnění a uspání. Má tvar žirafy, která drží kolotoč s třemi plyšovými hračkami, černobílou grafikou a velkým zrcadlem pro zaujetí  děťátka. Jak dítě roste, může být kolotoč umístěn na přebalovací pult, zatímco zrcadlo může zůstat na postýlce. Hraje čtyři melodie po dobu 2 nebo 8 minut. Pro děti od narození.
Drobný dárek pro miminko Vaší kamarádky? Kousátko opička od Fisher Price!
Roztomilá opička je snadno uchopitelná, má jemné plochy vhodné ke kousání a žvýkání. Zářivě barevné kousky ovoce cvakají a klapají při každém pohybu dítěte. Díky ocasu opičky lze hračku kamkoliv zavěsit, na postýlku nebo na kočárek.3x

Housenka Fisher Price

Mluvící housenka se stane nejlepší kamarádkou Vašeho batolete!
Tato rozkošná housenka pomáhá rozvoji dětské slovní zásoby a podporuje lásku k učení. Zábavným způsobem naučí Vaše děti první slova, barvy, pozdravy a dokonce i věty. Pomáhá dítěti spojovat jednotlivá slova a zvuky do příběhů a objevovat stále nové kombinace, které rozvíjejí jeho řeč a fantazii. Zpívá si spolu s dítětem veselé písničky, přičemž jí bliká nosík a světélka na tělíčku.

Zúčastněnete se naší soutěže a vyhrajte krásné dárky pro vaše děti pod stromeček!

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip