Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Okouzlující parfém od Lolita Lempicka Midnight Fragrance - limitovaná edice

Okouzlující parfém od Lolita Lempicka Midnight Fragrance - limitovaná edice

5.11.2009 - Radka Taušová

lolitaPřichází čas kouzel, kdy hodiny oznámí půlnoc...
I když místo bylo utajeno, objevili jsme je. Jen ony ví, kde najít altánek pravé ženskosti jiskřící tisíci zmrzlých krystalků, které ozáří tuto zázračnou noc absolutní svobody.

Rozsvítila svíčku, aby ho očarovala. Její uchvacující vůně ho k ní zavede, povedou ho neodolatelné nóty svíčky. Ona poté zahalí svou kůži do vůně, a tím ztělesní toto intimní aroma, které ho přivádí blíž.

The Midnight Fragrance překypuje intimními a smyslnými nótami. Má znepokojující účinky na ty, kdo vdechnou její horkou a opojnou vůni. Velké srdce, symbol milenců, kombinovaný s lístky břečťanu a fialky, jemně naznačuje cestu, která vede k extázi smyslů.

Lahvička má každý rok jiné zdobení, ale nektar zůstává stejný. The Midnight Fragrance 2009 symbolizuje vrchol touhy díky organickému zdobení ze žhnoucího kovu. Tmavě fialové sklo je lemováno rudou barvou vášně, která má na svědomí extrémní smyslnost  tohoto nového objektu touhy. Temná a tajuplná vůně nektaru byla stvořena pro ženy, které hoří vášní. Lékořicový květ vytváří rozkošnou, smyslnou a erotickou esenci, po níž zůstává na pleti tajemná stopa. Myrha dodává nektaru noblesu. Světlo irisu vůni zahřívá a ta je poté odlehčena jasmínem. Pryskyřice přidává kouzlo a hloubku, zatímco odvar z vanilky ji halí do nekonečné smyslnosti.

Složení vůně:
Hlava: břečťan, anýz, myrha
Srdce: iris, fialka, jasmín
Základ: boby Tonka, pižmo, vanilka, pryskyřice Slzy Siamu
Seznam prodejen Lolita Lempicka

O tuto vůni můžete soutěžit zde.

80ml - 2 490 Kč

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip