Babinet.cz  /  Magazín  /  Život a vztahy  /  Zábava pro sychravý podzim s kolekcí Čtyřlístek

Zábava pro sychravý podzim s kolekcí Čtyřlístek

Každý zná čtyřku Bobíka, Myšulína, Piňdu a Fifinku, která obývá malý domek se zahradou ve vesničce Třeskoprsky u jezera Blaťák. Tito nerozluční kamarádi si umějí poradit snad s každým problémem, nebojí se žádného nebezpečí a i nejzákeřnější padouch je na ně krátký.

Čtyři hry

Tito populární komiksoví hrdinové dělají společnost dětem již 40 let a proto se česká společnost DinoToys s r.o. rozhodla propojit své kvalitní výrobky, oceněné certifikátem „Bezpečná a kvalitní hračka“ s touto licencí. Pro své malé zákazníky vyrobila hned několik produktů. Je proto velice snadné vybrat si svou oblíbenou hru a zpříjemnit si nejeden sychravý podzimní den.

 • Čtyřlístek pohádkových her

  Z pohádky do pohádky

  Projděte se s Mišpulínem, Fifinkou, Bobíkem a Pinďou křížem krážem říší pohádek kolem Červené Karkulky, Sněhurky a sedmi trpaslíků, Kocoura v botách a dalších pohádkových postav a dostaňte obě své figurky co nejrychleji do domečku. Hraje pouze ten hráč, který hodil na kostce nejvíc bodů, ale posouvá se pouze o tolik bodů, kolik padlo hráči, který hodil nejmíň.

  Zachraňte Budulínka

  Zúčastněte se spolu s kamarády z Třeskoprsk záchranné akce a vysvoboďte Budulínka ze zajetí zlé lišky. Po cestě vám mohou zamotat hlavu černá políčka nebo vás naopak posunou vpřed políčka červená.

  Útěk z opevněného hradu

  Bobík se svou nenajedeností  zase dostal do problému a uvěznili ho na opevněném hradě. Pomůžete ho spolu s ostatními vysvobodit? Ale pozor na červená políčka, která vás svedou ze správné cesty a jedinou vaší záchranou bude hodit šestku.

  Cesta pohádkovou říší

  Známá čtyřka musí přejí celou pohádkovou říši se všemi jejími nástrahami, aby se dostala k cíli. Ale není to cesta jednoduchá. Potkávají na ní hodné a zlé postavy z pohádek, které jim cestu někdy usnadní a někdy ztíží.

Tato a výše uvedené hry jsou určeny pro 2 – 4 děti, přibližně od pěti let. Délka her se pohybuje od 15 do 30 min.

 • Pexeso

  Tento tradiční  herní systém je připraven hlavně pro nejmenší děti od 4 let, které se při jeho hře seznámí s různými příhodami ze života našich komiksových hrdinů. Zábavnou formou si tak trénují pozornost a paměť. Pexeso obsahuje 48 pevných kartónových kartiček.

  Soutěž o puzzle

 • Puzzle 2x48 a 100 XL

  Čtyřlístek se vydal s několika přáteli autem na výlet do přírody. Jak asi tahle cesta dopadne? Sestavte si 100 dílkové puzzle a prožijte s nimi toto dobrodružství. Puzzle jsou vhodné pro děti od 6 let.

  Co se stalo, když  se naši hrdinové setkali s drakem? To se dozvíte, když si složíte dva obrázky 48 dílkových puzzlí, které jsou prodávány v jednom balení. Tyto puzzle jsou určeny již dětem od 5 let.

  Skládáním puzzlí  si děti dobře procvičí prostorovou představivost, trpělivost a logické myšlení.

  Ručně vyráběné výsekové formy puzzlí zajišťují unikátnost tvaru každého dílku, takže perfektně padne k sousednímu a není ho možné vložit na nesprávné místo. Laserová kontrola zajišťuje 100 % kompletnost výrobku.

  Soutěž o puzzle


Všechny výrobky mají osvědčení „Bezpečná a kvalitní hračka“. Jsou otestovány Technickým a zkušebním ústavem a splňují nejen požadavky platných směrnic pro ČR a EU, ale také kritéria hodnocení bezpečnosti a kvality hraček. Ta zahrnují především požadavky na užitné vlastnosti výrobků jako jsou kvalita provedení, zdravotní nezávadnost, bezpečnost, údržba, použité materiály ve vztahu k životnímu prostředí.

Máte-li zájem soutěžit o puzzle 100 XL z kolekce Čtyřlístek, vstupte prosím zde

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip