Babinet.cz  /  Magazín  /  Život a vztahy  /  Zdravá výživa pro vaše děti

Zdravá výživa pro vaše děti

Redakce Babinet

Ať už máte doma v postýlce vašeho prvního potomka nebo vám po bytě běhá dětí víc, určitě si občas lámete hlavu nad jejich výživou. Co je pro mé dítě nejlepší? To je základní otázka, kterou si kladou všechny maminky. Odpověď můžete nyní nalézt na serveru www.vyzivaprobudoucnost.cz, kde m předních českých odborníků identifikoval 7 klíčových oblastí dětské výživy, které mají vliv na zdraví člověka po jeho celý život. Jsou jimi: Posilování obranyschopnosti organismu, Rozvoj nervové soustavy a zraku, Podpora krvetvorby, Růst zdravých kostí a zubů, Příznivě působí na činnost srdce a cév, Správné stravovací návyky a Udržování správné tělesné hmotnosti.

Výrobky, na jejichž obalech najdete symboly projektu Výživa pro budoucnost:

Sunar original

Základní řada obsahuje mléčný tuk, vitamíny, minerály, optimální hladinu jódu a ucelenou skupinu antioxidantů. Díky mléčnému tuku má skvělou chuť. Mléčný tuk je prevencí zvýšené hladiny cholesterolu v dospělosti a příznivě působí na vývoj buněk a tkání.

Sunar Premium

Prémiová řada je určená pro děti od ukončeného 6. měsíce a obsahuje navíc prebiotickou vlákninu, maltodextrin, vápník a betakaroten. K dostání ve 300g a 600g balení také s banánovou příchutí.

Sunar Complex Premium

Tato pokračovací kojenecká výživa je pro děti od ukončeného 12. měsíce. Obsahuje prebiotickou vlákninu, fluor, betakaroten a maltodextrin. Dětem chutná také díky příchuti kakaa, vanilky nebo banánu. K dostání v balení 600g.

Sunar HA

Speciální řada zahrnuje kojeneckou mléčnou výživu určenou pro děti s rodinnou anamnézou výskytu alergie – pro kojence jejichž rodiče trpí různými formami alergií. Je to preventivní hypoalergenní mléko s hydrolyzovanou (štěpenou) bílkovinou. Hypoalergenní mléka Sunar HA 2 (určené kojencům od ukončeného 6. měsíce) a Sunar HA 3 (určené dětem od ukončeného 12. měsíce věku) jsou obohacena o důležité vitaminy a minerální látky, obsahují tuky pouze rostlinného původu, neobsahují sacharózu a jsou přirozeně bez lepku.

Sunar 24

Tato mléčná výživa vhodná pro děti ve věku 2 až 6 let obsahuje komplex vitaminů, minerálních látek a antioxidantů. Svým složením je Sunar 24 vhodnější než kravské mléko, které může díky svému složení více zatěžovat dětský organismus. Sunar 24 je k dispozici ve dvou variantách: mléčná a jahodová příchuť v 600g balení nebo jako již připravené tekuté mléko v praktické 500 ml lahvičce, vhodné i na cesty nebo třeba na hřiště.

Mléčné kaše Sunarka Dobré ráno a Dobrou noc

Sunarka Dobré ráno a Dobrou noc pro kojence od ukončeného 6. měsíce jsou vítaným obohacením jídelníčku v období přechodu na pevnou stravu. Sunarka Dobré ráno rýžová s ovocem nebo rýžová se skořicí jsou vhodné jako ranní a Sunarka Dobrou noc rýžová s banány a krupicová s medem jako večerní sytící pokrm.

Tekuté mléčné kaše Sunarka Dobré ráno a Dobrou noc

U tohoto hotového příkrmu v praktickém balení oceníte snadnou přípravu - stačí odstřihnout roh, nalít Sunarku do kojenecké lahve a můžete servírovat. Svým dětem tak můžete nabídnout „Sunarku tekutou mléčnou kaši Dobré ráno hruškovou se sušenkami“ nebo „Sunarku tekutou mléčnou kaši Dobrou noc multicereální“. Obě příchutě jsou vhodné pro děti od ukončeného šestého měsíce věku.

Sunárek 100% ovoce

Nové ovocné příkrmy Sunárek jsou vyrobeny ze 100% ovoce a bez přidaného cukru. Nad jinými ovocnými příkrmy vynikají svou jemností a skvělou chutí. Tyto příkrmy stejně jako ostatní příkrmy Sunárek jsou vyráběny bez konzervačních látek, umělých barviv a aromat. Balení v praktických plastových kelímcích po 100 g snadno využijete jako dopolední či odpolední svačinku doma, na procházce či na cestách.

Příkrmy Sunárek Dobrou noc

Široká je také nabídka maso-zeleninových příkrmů. Vaše děťátko může mít jídelníček stejně tak zajímavý jako dospělí! Dětské příkrmy už mají dokonce tak internacionální chutě jako jsou boloňské špagety, zeleninové lasagne nebo losos s bramborami. Všechny jsou bez přídavku soli a cukru a také bez aromatických, konzervačních látek a umělého barviva.

Odpovězte na jednoduchou otázku a hrajte o krásné ceny!

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip