Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte balení káv Douwe Egberts Grand Aroma!

Vyhrajte balení káv Douwe Egberts Grand Aroma!

Renáta Řeháková

Prožijte den grandiózně!

Soutěž ukončena

Dny se pomalu krátí, chladnější počasí převažuje nad teplým, sluníčka ubývá. Zahradní posezení postupně nahrazujeme útulným teplem domova a večer se stále častěji hodí hřejivý svetr. Mnohým z nás také skončila dovolená a nejen proto míváme trochu pochmurnou náladu. Léto tradičně uplynulo příliš rychle!

Bohužel s počasím ani tentokrát nic neuděláme. I když je venku chladno, zataženo a prší, není nutné podléhat melancholii. I nevlídný podzim je možné pořádně si užít. Co říkáte šálku lahodné kávy, která vás zahřeje, povzbudí a navodí vytoužený klid a pohodu? Krásně vám zpříjemní ráno či odpoledne a dodá vám energii a chuť do života?  Pokud je pro vás tato představa lákavá, vyzkoušejte kávu Douwe Egberts Grand Aroma!

Tato lahodná káva skvělé chuti s intenzivním aroma si vás jistě brzy podmaní. Zaručeně vás potěší a stane se vaším spolehlivým partnerem pro každý den.

Káva Grand Aroma, ve své mleté a nově i instantní verzi, patří mezi nejprodávanější (nejoblíbenější) prémiovou kávu značky Douwe Egberts.

Soutěž začíná 15.9. a trvá do 30.9.2009. Všeobecná soutěžní pravidla naleznete ZDE

Více o kávě Douwe Egberts a odpověď na otázku najdete na www.douwe-egberts.cz.

GRATULUJEME! Renata Poláčková – Hradec nad Moravicí, Jana Tomanová – Kaplice,  Václav Mašek - Plesná

Soutěž již byla ukončena.
Obvykle do tří týdnu od konce soutěže se na tomto místě objeví výherci.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip