Babinet.cz  /  Magazín  /  Život a vztahy  /  Pozvánka na víkend: Pojeďte za skvělým vínem i nákupy!

Pozvánka na víkend: Pojeďte za skvělým vínem i nákupy!

Redakce Babinet

Zveme Vás na největší slavnosti vína v Čechách a na Moravě!

Tyto úžasné dny plné tance a dobré nálady a samozřejmě vína proběhnou hned ve dvou zářijových víkendech.

Znojemské a Pálavské vinobraní  11. – 13. září a Burčákfest ve Znojmě a den Otevřených sklepů v Mikulově 25. – 26. září 2009

Vyhrajte značkové nákupy a ochutnejte skvělé víno

Každý návštěvník vinobraní, který navštíví outletové centrum Freeport, má šanci vyhrát poukázky na nákup ve Freeportu!

Po oba víkendy můžete ve Freeportu ochutnávat vína a soutěžit o nejlepšího znalce vín. Všichni, kteří uhodnou 4 odrůdy degustovaných vín dle nápovědy mohou získat poukaz na nákup ve Freeportu v hodnotě 500,- Kč. Každou hodinu budou zveřejněna jména výherců poukázek, kteří správně určí odrůdy degustovaných vín.

Více na www.freeport.cz/shopping-wine


Tipy na výlet

Znojemské historické vinobraní

11. – 12. září 2009


Největší slavnost vína v zemi nabídne nezapomenutelnou podívanou pro děti i dospělé. Ulice Znojma zaplní na dva dny kejklíři a ohňová divadla, v centru vyrostou historická tržiště a vojenské ležení. Burčák a víno potečou proudem, k návštěvě pozve nespočet mázhauzů. Na pódiu se vystřídají hvězdy showbyznysu.


Několik set postav v dobových kostýmech se představí ve velkolepém  historickém průvodu v čele s králem Janem Lucemburským. Napětí nabídnou nelítostné rytířské souboje.


V rámci kulturního programu vystoupí Čechomor, Helena Vondráčková, Miro Žbirka, Zdeněk Izer, Těžkej Pokondr, Wabi Daněk a další.

Více na www.vinobrani.cz nebo www.znojmo.eu


Pálavské vinobraní

11. - 13. září 2009


Na Pálavském vinobraní, které se koná v malebném městě Mikulov, na Vás čeká spousta zážitků s historickým programem. Na slavnosti si budete moci poslechnout hvězdy jako Chinaski, Čechomor, Petr Bende, Olympik Děda Mládek Illegal Band a další.

Pro návštěvníky z Brna bude vypraven speciální vlak: Pálavský expres.

Více informací na www.mikulov.cz


FREEPORT INTERNATIONAL OUTLET 

je prvním outletovým centrem v ČR a je jedním z největších nákupních center svého druhu ve střední Evropě. Návštěvníci mají na výběr z více než 200 světových značek v 70 obchodech. Nikde jinde nekoupíte značkovou módu levněji! Freeport International Outlet prodává značkovou módu za ceny, které jsou díky unikátnímu obchodnímu systému minimálně o 30 až 50 % nižší než v běžných obchodech. V období speciálních slevových akcí mohou být ceny dokonce až o 70 % nižší. Překvapivě nízkých cen Freeport dosahuje tím, že značkové obchody zde nabízejí zboží z právě dobíhajících kolekcí. Jedná se o produkty, které ve svých domovských značkových prodejnách ustoupily nově přicházející kolekci. Pestrá paleta nejen módního zboží nabízeného v outletovém centru Freeport tak obsahuje hodnotné kolekce mezinárodních top návrhářů, které jsou k dispozici za bezkonkurenční ceny. Freeport garantuje svým zákazníkům nejnižší ceny. Freeport International Outlet se nachází na bývalém hraničním přechodu Hatě u Znojma. www.freeport.cz

 

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip