Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Nová kolekce účesů a barev

Nová kolekce účesů a barev

Redakce Babinet

V září 2009 uvede značka L’Oréal Professionnel do kadeřnických salonů novou kolekci účesů a barev pro podzim a zimu 09-10, která nese název Rock and Folk.

Jak název napovídá, pro nadcházející sezónu se prosazují dva výrazné trendy a to příklon k legendární a strhující rockové muzice a návrat k poetickému, romantickému a procítěnému folkovému stylu. Kolekce se inspiruje hudebními ikonami minulé i současné populární hudby, jakými jsou Elvis Presley, Bob Dylan, Janis Joplin nebo Amy Winehouse, jejich životem, uměleckým stylem i prostředím ve kterém působili.

Aby si každá žena mohla vybrat styl a účes, který bude nejlépe odpovídat jejímu typu a představám, uvádí kolekce Rock and Folk dvě různé účesové linie. S ženami Majirel, které preferují klasickou eleganci, intenzivní, hluboké odstíny a preciznost účesu, nahlédneme do zákulisí rockových celebrit a jejich koncertů. Na folkovém turné se potkáme s dívkami Luocolor, které dávají přednost uvolněným účesům s pohybem ve vlasech, přirozenosti a svěžím a jemnějším odstínům.

Kolekce představuje dvě nové techniky francouzského melírování French Contrasts – techniky Blesk a Motýlí křídla. Služba French Contrasts byla poprvé představena na jaře 2009 a stala se oblíbenou a vyhledávanou službou v kadeřnických salonech.

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip