Babinet.cz  /  Magazín  /  Aktivní život  /  Přijďte si zahrát s adidas action 3

Přijďte si zahrát s adidas action 3

Redakce Babinet

ŠKOLA PLÁŽOVÉHO VOLEJBALU S PROFESIONÁLY

A HAPPY HOURS

Antiperspiranty adidas action 3 nyní přinášejí pro všechny sportovní nadšence i občasné hráče plážového volejbalu jedinečnou možnost. Zcela zdarma si můžete zatrénovat pod vedením profesionálních hráčů, nebo si zahrát se svým adidas týmem.

Pod dohledem profesionálů – hned 2x!

action 3 – profesionál v boji proti potu

Antiperspiranty adidas action 3 s technologií Dry Max System zajišťují dokonalou kontrolu nad pocením, přinášejí pocit maximálního pohodlí a dodávají sebedůvěru. Jsou určeny nejen sportovcům, ale všem, kteří vyžadují to nejlepší! Budou vaším profesionálním partnerem nejen na hřišti, ale i mimo něj!

Profesionální hráči plážového volejbalu

Ať už se chcete naučit základy plážového volejbalu, nebo prostě jen zlepšit svůj styl, vždy je dobré obrátit se na odborníky. adidas action 3 vám tuto možnost nabízí! Přijďte v jednom z uvedených termínů do O2 žlutých lázní a zatrénujte si pod vedením profesionálních plážových volejbalistů! Trénovat vás budou reprezentanti z klubu BISON BEACH VOLLEYBALL CLUB, kteří patří k naší absolutní beachvolejbalové špičce: Pavel Rotrekl, Michal Bíza, Robert Kufa, Ondřej Přidal, Kristýna Kolocová, Markéta Sluková. Přijde i trenér a legenda českého beachvolejbalu – Michal Palinek.

Termín adidas action 3 školy plážového volejbalu:

Úterý 8. 9. 2009 od 18: 00 do 20: 00 hod

Sestavte SI svůj tým

Hra je zábava. A pokud hrajeme s přáteli, platí to dvojnásob! Sestavte si svůj tým a přijďte si zahrát do O2 žlutých lázní plážový volejbal! adidas action 3 vás zve! Vyberte si jednu z adidas action 3 Happy Hours, oblečte se do adidasu a užívejte si zábavu!

Termíny adidas action 3 Happy Hours:

Pátek 4. 9., 11. 9. vždy od 17:00 do 20:00 hod

Odpovězte na jednoduchou otázku a hrajte o krásné ceny!

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip