Babinet.cz  /  Magazín  /  Život a vztahy  /  Jak nosit děti v chladném počasí?

Jak nosit děti v chladném počasí?

Redakce Babinet

S přicházejícím podzimem vyvstává dotaz, jak nosit děti v šátku a nosítku v zimě. V současné době je na trhu již skvělá řada doplňků, které Vám umožní prožít aktivně pobyt v přírodě, na nákupech a procházkách i v chladném období. Při nošení dětí patří k nejochlazovanější části těla nožičky. Velmi vhodným doplňkem jsou návleky Babylegs a vlněné botičky, které mají vynikající izolační vlastnosti.

Babylegs nachází uplatnění po celý rok pro děti od narození až do předškolního věku. Můžete je oblékat na holé nožky, na punčocháče, ke kalhotám či sukýnce. Každý rodič se určitě setkal s problémem vyhrnutých nohavic u sedícího dítěte v kočárku. Přidáte-li pod kalhoty návleky na nožky, ochráníte citlivé kotníky před chladem.

V létě Vám Babylegs usnadní přebalování, kdy plenku doplníte pouze návleky a odpadává vám neustále svlékání a oblékání batolete. U malých průzkumníků, kteří tráví většinu času na čtyřech, chrání kolena před drsnou podlahou a chladem. U mladých slečen a hochů se Babylegs stanou vítaným módním doplňkem, který doplní taneční hodiny, nebo trénink fotbalu. Návleky můžete použít i na ruce. Výběr z více jak 80 designů umožňuje sladit Babylegs  s oblečením dle Vaší nálady.

NávlekyPři celkové ochraně proti  chladu máte na výběr z nabídky specializovaných bund, které jsou opatřeny vsadkou, která umožní nošení dítěte. Bunda MaM Two way je velmi univerzální a určena pro celoroční použití, proto můžete snadno odepnout rukávy  a ve dnech, kdy hřeje sluníčko ji využívat jako vestu. Pro maminky , které si potrpí na eleganci a slušivě se chtějí oblékat nejen v těhotenství, ale i po dobu mateřské dovolené se nabízí kvalitní vlněný kabát Mamajacket, který lze doplnit těhotenskou, nebo nosící vsadkou. Výhodou tohoto oblečení je možnost využití i když Vaše mimino odrostlo.

Chcete-li zůstat věrné svým bundám a kabátům, můžete použít Ochrannou kapsu MaM. Varianta Deluxe ochrání Vaše dítě i proti dešti a sněhu. MaM ochranné kapsy jsou navrženy tak, aby bylo možné je oblékat i na tříleté dítě, použít alternativně jako kryt na autosedačku či kočárek.

Více informací naleznete na stránkách www.mamaja.cz.

Pokud vás návleky zaujaly, můžete o ně soutěžit ZDE!

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip