Babinet.cz  /  Magazín  /  Kultura  /  Knihy: Novinky z nakladatelství Fragment

Knihy: Novinky z nakladatelství Fragment

Redakce Babinet

Logopedie

Texty, hry a úkoly pro nácvik výslovnosti

Logopedie zábavnou formou! Procvičte se svými dětmi výslovnost  problematických hlásek s pomocí veselých obrázků, zábavných úkolů a říkanek.

Formát 208x288 mm, brož., 64 str., 179 Kč

Pro děti od 4 let

Škola volá!

Poznej barvy a tvary

Připravte své děti do školy! Soubor zábavných cvičení umožňuje dětem procvičit si poznávání barev a tvarů a získat tak hravým způsobem základní vědomosti potřebné pro nástup do školy.

Formát 210x297 mm, brož. 32 str., 129 Kč

Pro děti od 5 let

 

Škola volá!

Poznej, najdi, vyrovnej

Připravte své děti do školy! Soubor zábavných cvičení umožňuje dětem procvičit si pozorování, co je nahoře a dole, větší a menší, hledat rozdíly, a získat tak hravým způsobem základní vědomosti potřebné pro nástup do školy.

Formát 210x297 mm, brož. 32 str., 129 Kč

Pro děti od 5 let

Cesta kolem světa za 80 dní

Nebýt sázky v Reformním klubu, těžko by se usedlý anglický džentlmen Phileas Fogg rozhodl objet za 80 dní celý svět. Na cestě zažívá se svým věrným sluhou Passepartoutem četná dobrodružství, která mu přinesou nejen slávu, ale i štěstí v lásce. Klasické příběhy v této edici, plné napětí a nečekaných zvratů, jsou napsány svěžím a srozumitelným jazykem a doplněny nevšedními ilustracemi, které dětské čtenáře jistě potěší.

Formát 230x290mm, váz., 48 str., 199 Kč

Pro děti od 5 let

Ostrov pokladů

Dobrodružné pátrání Jima Hawkinse a jeho přátel po pokladu kapitána Flinta, o který rovněž usiluje banda zlotřilých pirátů, tvoří příběh, který budou děti číst či poslouchat se zatajeným dechem. Klasické příběhy v této edici, plné napětí a nečekaných zvratů, jsou napsány svěžím a srozumitelným jazykem a doplněny nevšedními ilustracemi, které dětské čtenáře jistě potěší.

Formát 230x290mm, váz., 48 str., 199 Kč

Pro děti od 5 let

Staré pověsti české

(pro děti)

Přeneste se do dávných časů a odhalte dějiny naší země tak, jak si je po staletí předávaly generace potomků praotce Čecha. Kdo ví, jestli opravdu naše hlavní město Praha vzniklo na základě věštby kněžny Libuše, nebo jestli Šemík s Horymírem dokázal skočit z vysokých hradeb Vyšehradu do Vltavy?

Celkem 21 pověstí plných hrdinství, statečnosti, moudrosti i lásky, které jsou převyprávěny tak, aby jim pomocí krásných ilustrací porozuměly i malé děti.

Formát 216x276 mm, váz., 48 str., 199 Kč

Pro čtenáře od 6 let

Abeceda slušného chování

Naše vesele ilustrovaná knížka nabízí 22 poučných, ale i zábavných příběhů, které děti naučí nenásilným způsobem základním pravidlům slušného chování. Předškoláci zde najdou odpovědi na mnoho těžkých otázek, jako například:

Kdo první podává ruku? Jak dlouho je vhodné telefonovat? Víte, na co by nemělo slušně vychované dítě zapomínat? Víte, jak se správně chovat ve společnosti? Je slušné sledovat film, když máme právě návštěvu? Kolik čokoládových bonbónů můžeme sníst na oslavě narozenin? Jaká telefonní čísla si musíme zapamatovat, abychom mohli přivolat pomoc? Umíte jednat se svými přáteli?

Formát 205x290 mm, váz., 48 str., 179 Kč

Pro děti od 5 let

Klub Tygrů  - Létající přízrak

Přidej se k detektivům z Klubu Tygrů! Nenech si uniknout nic podezřelého a pomocí superlupy hravě přijdeš každé záhadě na kloub. Vydej se s Biggi, Patrikem a Lukem na dobrodružné prázdniny do malé norské vesničky, která je zahalena tajemstvím. Před rokem se zde zřítilo letadlo a od té doby se nad jezerem vznáší tajemný svítící objekt. Všichni dostávají strach. Je to skutečně duch zřízeného letadla? Přinese neštěstí a zkázu? Zapoj se do pátrání i ty a zažij celé dobrodružství z první ruky!

Formát 120x180 mm, váz., 116 str., 179 Kč

Pro čtenáře od 9 let

Klub Tygrů  - Ukradený vynález

Přidej se k detektivům z Klubu Tygrů! Nenech si uniknout nic podezřelého a pomocí superlupy hravě přijdeš každé záhadě na kloub. Vydej se s Biggi, Patrikem a Lukem na dobrodružnou cestu do Londýna, kde budeš řešit záhadu zmizení robotů v rytířském brnění. Podaří se ti s kamarády odhalit zločince dřív, než dojde k uskutečnění nekalého plánu?  Zapoj se do pátrání i ty a zažij celé dobrodružství z první ruky!

Formát 120x180 mm, váz., 128 str., 179 Kč

Pro čtenáře od 9 let

Nakladatelství FRAGMENT oznamuje českým a slovenským fanouškům fantasy literatury příchod nového hrdiny. Percy Jackson – Zloděj blesku vtrhne na knižní pulty už 12. září 2009. 

Americký autor Rick Riordan vypustil do světa nový fenomén v oblasti fantasy literatury. Ihned po uvedení na trh se kniha stala bestsellerem a další 4 díly na sebe nenechaly dlouho čekat. Začátkem září přináší nakladatelství Fragment čtenářům první díl, který se jmenuje Percy Jackson - Zloděj blesku.

O čtyři měsíce později je naplánována premiéra stejnojmenného filmu, jehož režisérem je Chris Colombus.

Novým hrdinou je obyčejný newyorský chlapec, který zjistí, že jeho pravý otec je řecký bůh a s tím přicházejí i nečekané životní zvraty a zkoušky.

 

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip