Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Pozvánka na veletrhy plné krásy

Pozvánka na veletrhy plné krásy

Redakce Babinet

WORLD OF BEAUTY & SPA podzim 2009

Výstaviště Praha 7 - Holešovice pátek a sobota 18. a 19. září 2009

Poslední letní víkend se stává tradičně dějištěm veletrhů kosmetiky, kadeřnictví, wellness  a zdravého životního stylu WORLD OF BEAUTY & SPA. Letos se tu opět představí dvaceti tisícům návštěvníků přehlídka trendů a novinek chystaných vystavovateli na podzimní a předvánoční období letošního roku i inspirativní trendy na rok 2010.  Návštěvníci si na více než tří stovkách stánků budou vybírat produkty z více než čtyř set padesáti  zastoupených značek z oborů profesionální kosmetika a biokosmetika, přístroje pro péči o pleť a postavu, dekorativní kosmetika, péče o ruce a nehty, jejich modeláž a  zdobení, péče o nohy, péče o vlasy a styling, wellness, spa, zdravý životní styl i přímý prodej dekorativní kosmetiky a doplňků.

Veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA zaujímá pozici vedoucího veletrhu ve svém oboru. K jeho atraktivitě přispívá velkou měrou poutavý doprovodný program na několika úrovních - od čistě odborných workshopů a přednášek především věnovaných oblastem wellness, dermatologie, péče o pleť, formování postavy přes společensky atraktivní představení nadcházejících trendů předními vizážisty, kadeřníky i módními návrháři, nedílnou součástí programu jsou mistrovské soutěže.

K "highlights" odborného programu bude patřit opět téma "wellness". Kromě přednášky týkající se wellness a cestovního ruchu ve spolupráci s Ministerstvem pro místní rozvoj a řadou odborných organizací a asociací  budou v odborném salonku probíhat workshopy věnované aspektům aktivního prodeje ve wellness centrech, komunikaci se zákazníky, týmovému managementu. Zájemcům o rekvalifikaci a další vzdělávání i  např. zájemcům o wellness a spa služby budou určeny školící a předváděcí bloky s ukázkami rozličných typů masáží, wellness a spa procedur, programů na formování postavy či detoxikaci organizmu. Pro cílovou skupinu návštěvníků vyhledávajících stále více nové možnosti relaxace v příjemném prostředí bude na veletrhu připravena nabídka lázeňských programů i oddychových a relaxačních pobytů v dalších zařízeních poskytujících tyto služby.

Odpovězte na jednoduchou otázku a hrajte o krásné ceny!

K veletrhům kosmetiky nedílně patří prezentace nepřeberného množství  anti-aging programů a metod péče o pleť. Zájemci uvidí a často i na "vlastní kůži" vyzkouší nejnovější trendy ve zpevňování kontur oličeje, vyhlazování vrásek, odstraňování nežádoucích skvrn a vad pleti formou masáží, peelingů, nanášení kosmetických prostředků, pleťových masek.

Tradiční "DERMOPARTY" bude věnována náročnějším zásahům poskytovaným v kooperaci dermatologů a kosmetiček, jako jsou obličejové výplně, použití botoxu, plastická chirurgie.

Tentokrát budou do programu zařazena i témata související se zdravým životním stylem,  alternativními metodami prevence i ezoterikou.

Stále zvyšující zájem z řad vystavovatelů i návštěvníků je i o kosmetické bioprodukty.

Dalším stěžejním oborem vystavování je péče o nehty (modeláž, zdobení), péče o ruce a nohy. Na vystavovatelských stáncích s nabídkou několika desítek nejvýznamnějších evropských značek budou prezentovat  nejnovější trendy v modeláži i špičkové zdobení nehtů zruční designeři - vítězové řady českých mistrovských soutěží.

Obor péče o vlasy a účesová tvorba nabídne opět řadu divácky atraktivních show na stáncích i hlavním podiu veletrhu. Pod rukama známých českých i zahraničních kadeřníků vzniknou účesové kreace na plesovou sezónu stejně jako jednoduché účesy v "street" stylu.

Nejvýznamnější vizážistickou soutěží veletrhu bude páteční tradiční Otevřené mistrovství České republiky v make-upu pořádané ve spolupráci s Unií kosmetiček pod vedením předního českého vizážisty Pavla Bauera, tentokrát na téma "MOULIN ROUGE". 

Česká a mezinárodní mistrovská soutěž v nail designu pořádaná v sobotu oprávní vítěze k postupu na řadu mezinárodních soutěží, pedikéři ukážou svoji zuručnost i nápaditost v soutěži "nejkrásnější nohy".

Nejen pro odborníky jsou určeny kreativní soutěže ve zdobení nehtů na rukách i nohách včetně celkového kostýmu  na téma "Travesti show" vedené Patricií Herrera.

Štěpánka Podroužková nalíčí aktuální téma pro soutěž Fotomakeup 2010 - "Londýnský dandy"

Více informací  naleznete na: www.beautyexpo.cz

 

 

 

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip