Babinet.cz  /  Magazín  /  Kultura  /  Kniha: Novinky z nakladatelství MOTTO

Kniha: Novinky z nakladatelství MOTTO

Redakce Babinet

Judy Goldstein, patřící k nejlepším pediatrům New Yorku, napsala laskavý román o malých pacientech.

Dětská lékařka Shelley Greenová, jež právě ukončila specializační stáž, by mohla děkovat osudu. Má milující rodinu, snoubence, který ji zbožňuje, a právě dostala pracovní nabídku, o které se jí ani nesnilo. V soukromé ordinaci, pečující o děti manažerů, filmových hvězd a slavných umělců, se uvolnilo místo dětského lékaře. Přinese společenská prestiž, úspěch a peníze doktorce Shelley Greenové štěstí a lásku?    

Váz., 304 stran, 229 Kč        

ISBN 978-80-7246-406-7

O AUTORECH:

Dr. Judy Goldstein patří k nejlepších pediatrům působícím na Manhattanu. V roce 1999, 2000, 2003 a 2005 ji magazín New York označil za Nejlepší doktorku New Yorku a v roce 2005 a 2006 byla spolu s dalšími předními lékaři oceněna titulem Nejlepší doktor Ameriky.

Sebastian Stuart je autorem scénářů a knih zaměřených na obchod. Jeho románová prvotina The Mentor (Mravokárce) je žánrově řazena mezi psychologické thrillery. Žije v Cambridge ve státě Massachusetts.

 

Další kniha od autora Smrtícího pronásledování.

Na večírek rodiny Kentových v osamělé rezidenci v kopcích Santa Barbary vpadne pět ozbrojených útočníků. Jedna z přítomných žen stihne zavolat policii, ale při příjezdu policistky Trishy Robinsonové a jejího kolegy se všichni tváří, jako by se nic nedělo. Trisha však tuší, že něco není v pořádku, a otálí s odjezdem. Vzápětí je její kolega zavražděn a neozbrojená Trisha se rozhodne osvobodit rukojmí, třebaže musí bojovat sama proti pětinásobné přesile ke všemu odhodlaných zločinců.

Váz., 376 stran, 249 Kč

ISBN 978-80-7246-460-9

O AUTOROVI: 

Brian Harper (Michael Prescott) * 1960

Brian Harper se narodil a vyrostl v New Jersey. Po absolvování Wesleyan University (vystudoval filmovou vědu) se přestěhoval do Los Angeles, kde pracoval jako scenárista. V tomto oboru se mu ale příliš nedařilo. Než se začal natrvalo věnovat psaní beletrie, vystřídal řadu povolání − novinář na volné noze, archivář a editor.

Jeho první román Shiver byl publikován v roce 1992. Od té doby byl vydán víc než 1 milion jeho knih po celém světě, a to buď pod jménem Brian Harper, nebo pod pseudonymem Michael Prescott.

V nakladatelství MOTTO vyšel roku 2008 thriller Smrtící pronásledování (Deadly Pursuit).

 

Smrtící pronásledování

Úspěšný thriller amerického novináře a spisovatele, který byl přeložen do několika světových jazyků.

Steve a Kirstie Gardnerovi tráví dovolenou na odlehlém ostrově u pobřeží Floridy, kde se snaží zachránit své rozpadající se manželství. Jejich plány však naruší nezvaný host – Stevův starý přítel Jack Dance, který se tu ukrývá před policií...

ISBN 978-80-7246-387-9

Váz., 392 stran, 239 Kč

 

 

 

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip