Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Novinka na trhu: Únik do světa smyslnosti

Novinka na trhu: Únik do světa smyslnosti

Redakce Babinet

Stalo se vám někdy, že jste při sprchování zavřela oči a vaše mysl odplula někam daleko? Díky nové kolekci Herbal Essences budete mít nyní možnost ponořit se do sladkého světa fantazie. Nádherné představy, smyslné vlasy a skutečný pocit fantazie – to vše ožívá v nové řadě Herbal Essences. Vychutnejte si momenty osobní radosti s veselými barvami a výjimečnými vůněmi, které přinášejí nové osvěžující šampony a fantastické balzámy. Nádherná a smyslná Zuzana Jandová se stala tváří značky Herbal Essences pro Českou republiku a jejím cílem je dopřát každému zážitek z nádherných a smyslných vlasů.

Řada šamponů a balzámů Herbal Essences byla navržena tak, aby vám umožnila ponořit se při každém použití do světa fantazie. Jejich vůně dokáží změnit vaši náladu. Značka Herbal Essences byla poprvé představena v 70. letech minulého století a již tehdy se odlišovala od všech ostatních. Nikdy nešlo jen o krásné vlasy – vždy tam bylo něco navíc v podobě úžasného zážitku. Odvaha odlišovat se od ostatních je oceňována, a proto si značka získala takovou oblibu. Ale v roce 2009 se zrodil nový Herbal Essences spolu s novými ingrediencemi, přínosy, neuvěřitelnými vůněmi a pozoruhodnými obaly: „Nová kolekce výrobků péče o vlasy Herbal Essences přenese vaše smysly do světa fantazie a dodá vašim vlasům novou krásu. Naším cílem je odstranit ze života dívek a mladých žen dlouhou chvíli a nudu, proto jsou výrobky navrženy tak, aby potěšily mysl i smysly,“ říká Ivan Krejčí, mluvčí společnosti Procter & Gamble.

Jakmile otevřete víčko, okouzlující vůně vás přenese do světa fantazie a čisté radosti. Složení výrobků obsahuje výtažky z exotických rostlin a plodů, například z russelie, palmy açai, kokosu nebo manga. Každá kolekce má svoji originalitu a nabízí celou škálu nádherných vůní, takže si můžete být jistá, že si užijete každý moment dne.

 Kolekce nabízí šampony, balzámy a intenzivní masky s technologicky pokrokovým složením, úžasnými vůněmi a neodolatelným balením – kombinace, která poskytuje největší zážitek ze skutečně nádherných a smyslných vlasů. Tento osobní a mimořádný zážitek ve světě fantazie si tak budete moci užívat každý den.

Zuzana Jandová, Miss ČR 2008, je krásná, smyslná, veselá a milá dívka s nádhernými vlasy. Je tedy ideálním prototypem dívky Herbal Essences. „Vlasy jsou pro mě velmi důležité a kolekce Herbal Essences mě naprosto nadchly. Nádherně voní a vlasy zanechávají zářivé. Mytí vlasů se pro mě stalo příjemným zážitkem, při kterém zavřu oči a sním, “ říká Zuzana Jandová, tvář značky Herbal Essences pro Českou republiku.

Odpovězte na jednoduchou otázku a hrajte o krásné ceny! 

Herbal Essences vás zve k objevení nových kolekcí:

Uplifting Volume / Šokující objem – kolekce pro objem vlasů

Šampon a balzám s výtažky z bílé nektarinky a russelie, jemné složení se směsí čisticích a ošetřujících složek pro objem smyslných vlasů.

Break´s Over / Mě nezlomíš! – kolekce proti lámavosti vlasů

Šampon, balzám a smývatelná intenzivní maska pomáhají předcházet roztřepeným konečkům a lámavosti vlasů. Složení s výtažky z perel, kokosu a manga poskytne nádherný zážitek při sprchování.

Ignite My Color / Barevné šílenství – kolekce pro zářivou barvu vlasů

Šampon, balzám a smývatelná intenzivní maska se složením obsahujícím výtažky z plodů palmy açai a z hedvábí pomáhají oživit zářivost barvených vlasů, chrání před poškozením a zanechávají je nádherně zářivé.

Hello Hydratation / Super hydratace – kolekce pro hydrataci a lesk vlasů

Šampon, balzám a smývatelná intenzivní maska obnovují vlhkost vlasů a zanechávají je hedvábné, hladké a snadno upravitelné. Složení s přitažlivou vůní kokosu a orchideje přenesou každou dívku do jejího vlastního světa fantazie.

Dazzling Shine / Oslňující lesk – kolekce pro lesk vlasů

Složení s výtažky z bobulí a květů čajovníku a pomerančovníku pomáhá šamponu a balzámu z této kolekce  dodat vlasům oslnivý lesk, který vlasy rozzáří od kořínků až po konečky.

Všech pět zbrusu nových kolekcí Herbal Essences bude v prodeji od 1. srpna 2009. Doporučená maloobchodní cena šamponu a balzámu je 75,90 Kč, intenzivní masky pak 109,90 Kč. Maloobchodní ceny se mohou u jednotlivých prodejců lišit. 

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip