Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Tip na víkend: Den otců v ZOO Praha

Tip na víkend: Den otců v ZOO Praha

Redakce Babinet

Den otců je v pražské ZOO stanoven na 2. srpna – v tento den má narozeniny samec emu australského - Taťulda. Letos se k oslavám opět připojuje i obecně prospěšná společnost Gender Studies. Otcové, kteří dorazí se svými dětmi, mají vstup zdarma. Akce je od 11:00 hodin.

 PROGRAM: ►V 11:00 hodin bude v bezprostředním okolí Divadélka Archa opět slavnostně otevřen nový výběh LIDSKÝCH MLÁĎAT a začne soutěž „TATÍNKEM NA 30 MINUT Zn. AKTIVNĚ“.

 Ten návštěvník / muž, který dokáže nejlépe, nejkreativněji a nejvtipněji zabavit cizí lidské mládě, které mu bude přiděleno losem (samozřejmě pod přísným dozorem mnoha porotců) a společně s ním splní všechny připravené úkoly, si s sebou domů odnese cenu od sponzora dne – Velkopopovického Kozla. A ani zúčastněná dětská mláďata neodejdou s prázdnýma rukama.

 ►Ve 13,00 se přesuneme do horní části ZOO k výběhu emu australského Taťuly, kterému popřejeme k 34. narozeninám a předáme cenu vítěznému třicetiminutovému tatínkovi. Gender Studies a vítězný tatínek navíc pokřtí mládě kasuára.

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip