Babinet.cz  /  Magazín  /  Zdraví  /  Buďte fit: Tipy na vylepšení postavy!

Buďte fit: Tipy na vylepšení postavy!

Redakce Babinet

Chcete vylepšit svou postavu, udělat něco pro své zdraví a přitom si i pochutnat? Přinášíme vám několik tipů na produkty, které vám požadovaný účinek zaručí! Dopřejte si chutné snídaně i svačiny a buďte fit! 

Zkuste jeden z produktů od společnosti Wasa – křupavý celozrnný chléb se čtyřiadvacetiprocentním obsahem vlákniny. Wasa Fibre je vyroben z žitné mouky, pšeničných otrub, klíčků a sezamových semínek. Všechny tyto ingredience jsou obzvlášť bohaté na vlákninu, která má schopnost regulovat tělesnou hmotnost tím, že zaplňuje žaludek, omezuje chuť k jídlu a podporuje zažívání. Celozrnný chléb obsahuje i důležité vitamíny a minerály, jako je vitamín B, hořčík nebo fosfor, které by neměly chybět v našem každodenním jídelníčku.

„Vláknina je doporučována i při nejrůznějších redukčních dietách, váže na sebe cholesterol a má příznivé účinky také u diabetiků, protože snižuje hladinu krevního cukru,“ říká Lucie Hrdličková, Produkt Manager pro výrobky.

Tři plátky křupavého chleba Wasa Fibre spolehlivě pokryjí 30 procent potřebné denní dávky vlákniny. Přitom jeden plátek obsahuje jen 32 kalorií, takže konzumace těchto celozrnných chlebíčků Vám pomůže udržet si štíhlou postavu.

Celozrnný chléb Wasa Fibre lze zakoupit v balení 230g za MOC 43,90 Kč

Vstříc létu s Emco Mysli na zdraví!

S přicházejícím létem máme větší chuť na lehčí stravu a na ovocné speciality, které k slunečnému období neodmyslitelně patří. Dbáme také více na své zdraví a štíhlou linii. Proto společnost Emco připravila pro teplé měsíce limitovanou edici Emco Mysli na zdraví s černým rybízem a jahodami. Křupavé Emco Mysli na zdraví uspokojí chutě při zdravé, lehké a přesto vydatné snídani nebo svačině. Emco zvolilo pro tuto letní edici balení ve světle zeleném provedení s lákavými ovocnými plody, jako z Vaší zahrádky.

„Letní Emco Mysli na zdraví je zdravou, odlehčenou a ovocnou novinkou pro slunečné období,“ říká Petra Farkašová, vedoucí marketingu Emco.

Produkty Emco Mysli na zdraví jsou vyrobeny z ovesných vloček, které jsou velice prospěšné pro životní rytmus člověka. Mají vysoký obsah vlákniny, díky které zasytí a Vy tak nebudete muset myslet stále na svůj prázdný žaludek. Navíc dodají po ránu potřebné množství energie a Vy se budete cítit plni sil celé dopoledne. Obsahují také vitaminy skupiny B, E a minerální látky – zejména vápník, hořčík, železo, zinek – které jsou pro lidský organismus životně důležité.

Doporučená MOC je 39,90,- Kč

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip