Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Regenerace pokožky: I po čtyřicítce můžete mít dokonalou pleť

Regenerace pokožky: I po čtyřicítce můžete mít dokonalou pleť

Redakce Babinet

Exkluzivní tablety řady IMEDEEN® jsou ověřenou cestou, jak účinně zlepšit stav hlubších vrstev kůže a tím i vnější vzhled pokožky. Jedinečná regenerační složka Marine Complex™ v tabletách IMEDEEN® dodává do hlubších vrstev kůže celého těla vyživující proteiny a polysacharidy, které jsou zde přirozeně obsaženy, tím pleť posilují, vypínají a zlepšují její hydrataci. Výsledkem užívaní tablet je potlačení vrásek, zlepšená hydratace pleti celého těla, zmenšená viditelnost pigmentových skvrn a červených žilek, celkově omlazená a prozářená pokožka.

IMEDEEN Classic™ účinně revitalizuje pokožku, která je v letních měsících vystavena působení UV záření a je tedy velmi namáhána a často bývá nedostatečně hydratovaná. Tento unikátní koktejl látek působících uvnitř v kůži pokožku celého těla prozáří a vyhladí, zlepší její hydrataci, pružnost a pleti dodá viditelně svěží vzhled.

Řada tablet IMEDEEN® obsahuje přípravky pro různé věkové kategorie žen, popř. mužů, které respektují jejich specifické požadavky pokožky. Tablety IMEDEEN Time Perfection™ jsou vhodné pro regeneraci a ochranu pleti žen od cca 40 let, tablety IMEDEEN Prime Renewal™ jsou určeny pro zpevnění, vyhlazení a ochranu pleti žen po menopauze.

Odpovězte na jednoduchou otázku a vyhrajte krásné ceny!

Vnitřní působení tablet posiluje luxusní kosmetika IMEDEEN Expression Line Control, která působí proti mimickým vráskám. Účinnost tablet je ověřena nejen četnými studiemi, ale i úspěšným celosvětovým prodejem. Více na www.imedeen.cz.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip