Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /   Nádherné a neodolatelné poprsí v každém věku!

Nádherné a neodolatelné poprsí v každém věku!

Redakce Babinet

Každá žena chce být krásná a atraktivní! Současná společnost nám však diktuje, jak má dokonalé ženské tělo vypadat! A tak, pokud chceme držet krok, musíme o sebe a své tělo daleko více pečovat, než to bývalo zvykem dříve. Málokterá žena je se svým tělem opravdu 100 % spokojená, což souvisí se vznikem špatné nálady, či s podceňováním se. Řada žen má především výhrady k velikosti a pevnosti svého poprsí. Bez ohledu na věk touží mít poprsí neustále plné a pevné!

Věděli jste že …každé ženské tělo má díky genům předem určen základní tvar a velikost poprsí. Především v období puberty dochází k jejich plnému formování. V této době se začínají produkovat ženské pohlavní hormony estrogeny, které svou činností významně ovlivňují růst prsní tkáně. Právě v tomto období je nejdůležitější dodržovat několik zásad správného životního stylu. Malý vzrůst poprsí tedy bývá obvykle zapříčiněn nedodržením těchto zásad (např. špatné dietní zvyky, nedostatek minerálů a vitamínů, vysoký stupeň stresu, či nedostatek cvičení a pohybu) a z toho vyplývající nerovnováhou hormonů v období dospívání. Problém s ochabnutím poprsí však nastává také v dalších životních etapách každé ženy. Tvorba estrogenu kolísá po skončení dospívání například během měsíčního menstruačního cyklu, v období mateřství a kojení, a v neposlední řadě i období přechodu.

Co pro sebe můžete udělat? … může to být i váš případ! Pokud se chystáte něco s tím udělat, dobře si rozmyslete, jakou formu zvolíte! Pomýšlela jste na chirurgický zákrok, ale obáváte se skalpelu a možného rizika? Nebo je pro vás operace příliš drahá...? Celá řada žen si podlomila zdraví podstoupením zbytečných lékařských zákroků a přitom k tomu ve většině případů vůbec nemuselo dojít! Příroda a přírodní léčitelství nám nabízí mnoho jiných přirozených metod, které nezanechávají jizvy a ani s sebou nenesou žádné vedlejší účinky a to ve formě rostlinných přípravků, jako je například přírodní doplněk stravy NN ADD BUST, který se prodává ve formě kapslí nebo NÁPLASTI NA POPRSÍ, pokud někdo nerad užívá tabletky.

NN ADD BUST je 100 % přírodní produkt, který se k nám dováží z USA a bylo na něj vydáno Rozhodnutí Ministerstva zdravotnictví ČR. Tento unikátní přírodní přípravek obsahuje byliny nejvyšší kvality, které se užívají po staletí po celém světě. Tyto rostlinné výtažky mají na prsní žlázy podobný účinek jako přirozené ženské hormony estrogeny. NN ADD BUST je tedy přírodním, nechirurgickým řešením, které bylo vědecky vyvinuto s cílem podpořit růst prsní tkáně a tak přirozenou cestou dodat na kráse nedostatečně vyvinutému, či stárnoucímu poprsí. Účinně napomáhá též ke správné rovnováze a regulaci těchto hormonů a tím k přírodnímu růstu poprsí. Díky vyváženosti hormonů přispívá také k odstranění problémů s kolísavou náladou, akné či s PMS. NN ADD BUST má též příznivý vliv na celkový organismus (např. zdravější pleť, lesklejší a hladší vlasy, silnější a pevnější nehty,...)

Jedno balení obsahuje 120 kapslí a stačí užít 1 kapsli denně, což je velice příjemné zjištění. Je zcela bez vedlejších účinků.

NÁPLASTI NA POPRSÍ jsou dalším skvělým pomocníkem z řady NN a jedná se o novinku na trhu, která se dováží z USA. Podporují jak zpevnění, tak i zformování poprsí. Náplasti fungují na podobném principu jako běžné, antikoncepční náplasti. Ingredience, obsažené v náplastech, se postupně uvolňují a dostávají do těla skrze pokožku. Náplasti mají příznivý vliv na povislé, stárnoucí, malé a nestejně zformované poprsí a jsou ideálním řešením, pokud má někdo problém s užíváním tablet či kapslí. Náplast se jednoduše aplikuje po sprchování nebo před spaním každý den a téměř o ní nevíte. Náplasti perfektně účinkují u mnoha žen a jsou 100% přírodní a bezpečné. Bez vedlejších účinků.

Oba tyto produkty se dají velice účinně kombinovat a seženete je běžně ve své lékárně. Dají se rovněž objednat na tel. 27 27 60 600 nebo si je můžete objednat přes internet. Více informací na: WWW.SEXYZENA.CZ nebo na: www.paa.cz

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip