Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Moderní italská značka Puerco Espin exkluzivně v Praze

Moderní italská značka Puerco Espin exkluzivně v Praze

Redakce Babinet

Puerco Espin, osobitá italská módní značka, přichází konečně i do Prahy. Naše hlavní město se tak po Miláně stává druhou metropolí, kde se dají produkty této značky zakoupit. Puerco Espin se pyšní svou originalitou, a na kolekce oblečení, doplňků i bižuterie se proto mohou těšit všechny ženy a slečny, které touží po svěží a nevšední módě, která je neomrzí a okoření jejich šatník.

Značka Puerco Espin je určena výhradně pro ženský svět. Pochází z Itálie, kde se poprvé na trhu objevila v roce 2005. „Puerco“ znamená v překladu dikobraz. Ten je i symbolem značky a podle pranostik má přinášet štěstí. Právě toto sympatické a roztomilé zvířátko symbolizuje skutečnost, že móda Puerco Espin je zábavná, stylová a nevšední. Později se k dikobrazovi přidalo i motto „Made with Love“, což vypovídá o tom, že každý kus kolekce je tvořen s láskou a vášní pro módu, která si zakládá na moderních střizích s citem pro detail. Oblečení Puerco Espin dodává ženám a dívkám dostatečné sebevědomí, které se odráží na životním stylu, a podtrhuje tak osobitý look každé zákaznice.

Specializovaný obchod Puerco Espin, je nepřehlédnutelný a vábí již z dálky. Různé tapety, výklenky a podlaha jsou stylizované do růžové barvy a v celém obchodě nalezneme spoustu zajímavých zrcadel a světel, které jsou doplněny materiály, jako je krajka, satén, nebo stříbrné motivy. Moderní interiér tak dodává návštěvě obchodu potřebnou kouzelnou, smyslnou a glamour atmosféru. Obchod Puerco Espin naleznete na adrese: Vodičkova 16, Praha 2.

Více informací naleznete na webové stránce www.puercoespin.it.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip