Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Sluneční brýle: Luxus pro vaše oči

Sluneční brýle: Luxus pro vaše oči

Redakce Babinet

Zakladatel a hlavní designér této světové značky Frédéric Beausoleil byl původně optikem, ale jeho vášeň pro umění ho přivedla k nápadu skloubit původní povolání se svým uměleckým zaměřěním. Tím dosáhl unikátního vzhledu svých návrhů, který splňuje veškeré designérské i funkční požadavky. Jeho originální design v kombinaci s kvalitními materiály činí tuto značku velmi vyhledávanou. Značka Beausoleil je ve světě brýlí módní a žádaná již 20 let a úspěšně se prodává ve 40 zemích světa, nyní také v ČR a SR.

Co je největší přednosti brýlí Beausoleil?

Ruční výroba z Paříže a kvalita zpracování - Beausoleil patří 10% podílu celosvětové produkce brýlí, který připadá na Evropu. Brýle procházejí 40-50 fázemi výroby. K výrobě se používá acetát celulózy, přírodní materiál vhodný pro alergiky.

Nadčasovost - Frédéric Beausoleil patří mezi nejuznávanější

výrobce brýlí, kteří udávají trend ve světě optiky. V minulosti opakovaně navrhoval kolekce brýlí pro Louise Vuittona a Cartiera

Nevšední design - Beausoleil je vyhledávána především díky svému nevšednímu designu.

Exkluzivní barvy- Všechny barevné odstíny z kolekce Beausoleil jsou patentovány a nenajdete je v žádné jiné kolekci. Nyní v kolekci naleznete 99 odstínů a barev.

Limitovaná kolekce - Beausoleil modely jsou vyráběny ve 100-200ks od modelu a barvy pro celý svět. Do ČR se dostane max.3 ks od modelu a barvy.

Krystaly od Daniela Swarovski -Beausoleil používá pro své modely pouze přírodní krystaly z dílny Daniela Swarovski. Tyto krystaly jsou vysoce kvalitní a díky pečlivému zpracování nehrozí jejich vypadnutí.

Polarizační čočky- Čočky nejvyšší kvality, vhodné pro všechna roční období, zdokonalují kontrast vidění, zvyšují kontrast barev a míru vnímání okolí, eliminují rušivé odlesky v průběhu řízení, zvyšují bezpečnost při řízení, 100%UV filtr

Brýle Beausoleil zdobí tváře světových i českých celebrit např.Ben Affleck, Gisele Bundchen, Alain Delon, Anthony Hopkins, Lucy Liu, Jennifer Lopez, Yoko Ono, Julia Roberts, Jack Nicholson, Al Pacino, Kelly Presto, Robin Williams. Z českých celebrit nosí brýle Beausoleil např. Gabrieala Partyšová, či Jiří Bartoška.

Odpovězte na jednoduchou otázku a vyhrajte krásné ceny!

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip