Babinet.cz  /  Magazín  /  Aktivní život  /  Domácí mazlíčci: Přesně vyvážená strava pro psy a kočky

Domácí mazlíčci: Přesně vyvážená strava pro psy a kočky

Redakce Babinet

Všichni víme, že bychom v rámci zdravého životního stylu měli jíst zdravou a vyváženou stravu. A stejně důležité je to i pro naše čtyřnohé mazlíčky. Krmiva pro psy a kočky, která obsahují příliš velké nebo příliš malé množství živin, mohou neblaze ovlivnit zdravotní stav i duševní pohodu vašeho mazlíčka.

K rozvoji produktové řady Next Generation Hill’s Science Plan vedly výsledky nejnovějšího výzkumu společnosti Hill´s Pet Nutrition. Na 50 zásadních živin, vitamínů a minerálů, s obsahem klinicky vyzkoušených antioxidantů a bez nadbytku soli, pro to vše je toto krmivo maximem ve zdravé výživě zvířecích mazlíčků. Není divu, že přímo pro veterináře je Hill’s volbou číslo 1 ve výživě jejich vlastních zvířat.

A nový Hill´s také skvěle chutná. Nová technologie zlepšuje chutnost celé řady produktů, proto jí 96% psů dává přednost před starou recepturou.

„ Zjistili jsme, že 63% našich zákazníků věří, že jejich zvíře má individuální zdravotní požadavky. Proto jsme se jim snažili vyjít vstříc,“ uvedl Mark Boddy, marketingový ředitel pro střední a východní Evropu a Rusko společnosti Hill´s Pet Nutrition. Healthy Developement pro štěňata a koťata, Advanced Fitness pro dospělé psy, Optimal Care pro dospělé kočky nebo Active Longevity pro starší zvířata, to jsou produkty řady Next Generation Science Plan, které naplňují individuální potřeby psů a koček.

Aby si každý dokázal vybrat správný produkt pro svého mazlíčka, byl upraven i design obalů tak, aby se v nich zákazník jednoduše orientoval a dobře porozuměl výhodám jednotlivých produktů. Veškeré změny si lze prohlédnout na stránkách www.new.scienceplan.cz, kde naleznete svůj oblíbený produkt ve staré i nové podobě.

Řada NEXT GENERATION Hill’s Science Plan je již nyní k dostání na pultech obchodů s chovatelskými potřebami a u veterinárních lékařů.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip