Babinet.cz  /  Magazín  /  Zdraví  /  Acneon - zažene akné silou přírody

Acneon - zažene akné silou přírody

Redakce Babinet

Období dospívání provází řada projevů, k těm na první pohled nejviditelnějším patří akné – zvýšená tvorba kožního mazu a následná kolonizace pleti bakteriemi, jejímž důsledkem je rohovatění buněk, ucpávání vývodů mazových žláz, začervenání kůže a tvorba komedonů nebo nerovností… zkrátka beďarů či uhrů, kdo by je neznal? Jisté je, že na kráse a sebevědomí rozhodně nepřidají. Akné navíc ne vždy zmizí spolu s pubertou, statistiky říkají, že trápí až 5% dospělé populace.

Novinka na českém trhu - doplněk stravy Acneon nabízí opravdu převratné a hlavně účinné řešení. Acneon totiž spoléhá na přírodu a ta mu dává jedinečné vlastnosti: není dráždivý, nezasahuje do hormonální rovnováhy organizmu, napomáhá zpomalovat růst bakterií způsobujících akné a na rozdíl od antibiotik určených k potírání nevybíjí přirozenou kožní mikroflóru. Acneon obsahuje aktivní látku Praventin™, speciálním postupem získaný mléčný protein laktoferin. Efektivita Praventin™ a jeho blahodárného vlivu na pleť byla ověřena nezávislými studiemi. Ty prokázaly výrazné zlepšení pleti navenek prostřednictvím denní dávky přípravku 200mg (toto množství obsahuje jedna tableta Acneonu) po více než 8 týdenním období.

Odpovězte na jednoduchou otázku a vyhrajte balení Acneonu!

Odstranit problémy s akné je vždy dlouhodobá záležitost, a proto je potřeba se obrnit notnou dávkou trpělivosti. Mimo jiné je zapotřebí dbát na hygienu, udržovat pokožku náležitě čistou – ale pozor Acneon přeci jen o něco zkrátí čas strávený před zrcadlem. Na akné totiž útočí zevnitř organizmu, tedy tam kde problém vzniká! Takže už žádné nekonečné mazání a potírání pokožky. Užívá se velmi snadno – stačí spolknout jednu tabletu denně po dobu minimálně dvou měsíců a nenechat se odradit případným dočasným zhoršením stavu pokožky, které může být způsobeno změnou složení kožního mazu a probíhajícím čištěním pleti. Přípravek je možné bez obav užívat i dlouhodobě.

Acneon společnosti Wallmark zkrátka nabízí spolehlivou, přirozenou cestu ke zdravé a krásné pokožce dospívajícím i dospělým.

Doporučená cena na lékárně: 30 tablet 290 Kč.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip