Babinet.cz  /  Magazín  /  Život a vztahy  /  Studium jazyků: Rozmluvte se před dovolenou s HelloMobile!

Studium jazyků: Rozmluvte se před dovolenou s HelloMobile!

Redakce Babinet

Češi tráví stále více dovolených v zahraničí, v loňském roce to byla poprvé více než polovina všech dovolených. Jste-li jedním z těch, kteří se letos chystají na dovolenou do zahraničí, pak možná budete potřebovat oprášit svoji angličtinu. Dnes už nemusíte čekat na září, abyste mohli začít se studiem, v moderních jazykových školách si lze vybrat kurz doslova na míru. Před zahraniční dovolenou se bude hodit krátkodobý intenzivnější kurz, pro využití volnějšího léta třeba týdenní letní kurz. Nyní navíc s možností zajímavých slev pro registrované členy HelloMobile (www.hellomobile.cz).

Anglická škola LITE se na výuku anglického jazyka specializuje již dvanáct let. „Optimální pro studium jazyka je věnovat se mu kratší dobu intenzivněji, a dostat se tak na úroveň, kdy je člověk schopen používat jej v životě,“ říká zástupkyně jazykové školy LITE Ing. Hana Šrámková a doplňuje: „Studium 1x týdně prakticky nemá smysl, protože nepřináší viditelné výsledky. Proto máme naše kurzy nastaveny tak, že většina jich probíhá 2x nebo lépe 3x týdně. Přitom je možné kombinovat pracovní dny spolu s víkendem. Studenti na hodinách až 80% času mluví a procvičují konverzaci, což spolu s intenzitou zaručuje vysokou efektivitu studia.“

Tyto krátkodobé kurzy začínají průběžně během celého roku, takže studium je možné začít prakticky ihned. Jedna úroveň trvá v průměru 5 týdnů. Cena kurzu závisí na celkové délce programu (počtu absolvovaných úrovní), dnech a časech studia. Cena je v LITE Praha od 105,-Kč/vyuč.hod. Členové projektu HelloMobile, kteří se registrovali na internetových stránkách www.hellomobile.cz,

mají nyní možnost získat v pražské škole LITE slevu 10 nebo 50% a ještě k tomu bonus 250 Kč od HelloMobile. Navíc si mohou objednat a nezávazně vyzkoušet ukázkovou hodinu zcela zdarma.

Chystáte-li se trávit více času přes léto doma, možná uvítáte i možnost intenzivních letních jazykových kurzů. Jsou vhodné pro všechny, kteří chtějí efektivně využít léto a výrazně se posunout ve své angličtině. Uvítají je určitě ti, kteří po prázdninách začínají v novém zaměstnání a potřebují se pořádně „rozmluvit“. Na intenzivním letním kurzu můžete během jednoho či dvou týdnů udělat takový pokrok v mluvené angličtině, na jakém někteří pracují měsíce i roky. Letní kurzy probíhají celé léto – od června až do září ve všech 14ti pobočkách Anglické školy LITE. Více na www.lite.cz.

Exkluzivní desetiprocentní slevu získá každý registrovaný uživatel HelloMobile. Padesátiprocentní slevu získává 1., 10., 20. a 50. uživatel HelloMobile, který se ke studiu v pražské škole LITE přihlásí. Na stránkách HelloMobile.cz se již registrovalo více než 320 tisíc osob. Díky této registraci mohou získat speciální bonusy, které jsou určeny právě výhradně zaregistrovaným uživatelům www.hellomobile.cz.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip