Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Pozvánka do Holmes Place Energy Smíchov

Pozvánka do Holmes Place Energy Smíchov

Redakce Babinet

Holmes Place Energy Smíchov naleznete na smíchovské adrese Nádražní 32. Klub je určen pro mladé, aktivní a sportovně založené hosty, vhod však přijde i rodičům s dětmi. Kromě široké nabídky sportovních a relaxačních aktivit zde můžete navštívit i bazén o délce 17 metrů, kde se pořádají hodiny aqua aerobiku a plavecké kurzy pro děti. Energy Smíchov se pyšní největší fitness zónou v České republice, vybavenou špičkovými kardio stroji značky Precor, a prostornou posilovnou. Pro příznivce aerobních aktivit, jógy, bojových sportů a tanečních kurzů jsou určeny lekce pod vedením známých instruktorů ve čtyřech prostorných a klimatizovaných sálech. Milovníky spinningu potěší sál se 45 koly, vyznavači squashe zase mohou využít čtyři kurty. Klub je vybaven dětským koutkem s odborným dohledem a sportovním barem. Stejně jako v ostatních klubech zde naleznete Spa & Beauty Clinic s bohatou nabídkou masáží a kosmetických služeb. Co se relaxace týká, naleznete zde saunu, whirpool, relaxaci pro ženy, šest solárií a pronájem privátních relaxačních klubů.

Novinky v klubu Energy Smíchov

Power Plate studio

Jako svou nejzajímavější novinku představuje klub Holmes Place Energy Smíchov první Power Plate studio v Praze.

Členové i hosté mají nyní možnost využít revoluční cvičební stroj Power Plate v rámci skupinových lekcí pod odborným dohledem trenéra a navíc za výhodnějších podmínek. Koncept Power Plate studií se v zahraničí těší mimořádné oblibě, jen v Německu a Francii je jich v současné době přes 450.

Smíchovské studio je vybaveno třemi stroji a nabízí jak standardní lekce zaměřené na hubnutí či posílení svalstva, tak i specializované programy pro matky, golfisty či na odstranění celulitidy. Půlhodinová lekce vyjde člena klubu Holmes Place na 150 Kč, host zaplatí o 100 Kč více.

Power Plate představuje dokonalé uplatnění moderních technologií v oblasti cvičení a rehabilitace. Stroj funguje na principu přenášení vibrací do svalů, které přirozeně aktivují reflexivní svalové kontrakce. Tato technika cvičení se jmenuje Acceleration Training a v současnosti patří k nejžhavějším trendům na poli fitness. Je nenáročná a umožňuje komukoliv bez ohledu na věk či kondici vykonávat rychlý a efektivní trénink bez námahy kloubů a jiných částí těla.

Acceleration Training přináší výsledky za nesrovnatelně kratší dobu, než bývá obvyklé. Změny na postavě jsou patrné i při cvičení třikrát týdně v krátkých (maximálně 20-30 minutových) intervalech. Power Plate je vyhledáván ze zdravotních důvodů, neboť urychluje rehabilitaci a zkracuje dobu rekonvalescence. Je proto využíván jak špičkovými sportovci, tak i lékařskými zařízeními (v ČR například Rehabilitační klinika FN Motol vedená uznávaným odborníkem Pavlem Kolářem). Power Plate používá i Ústav pro mentálně postižené v Kopřivnici.

Novinka Holmes Place Energy Smíchov – privátní kluby

Vedle tohoto zbrusu nového lákadla patří k hlavním přednostem klubu také relaxační centrum s unikátními privátními kluby. Tři soukromé prostory zahrnují vířivku, saunu a odpočívárnu a nabízejí klientům luxus, který byl donedávna dostupný pouze hvězdám kulturního, sportovního a módního nebe. Privátní kluby představují jeden z nejrychleji rostoucích trendů na poli fitness & wellness. Jsou vyhledávaným útočištěm pro příjemně strávený čas s přáteli, romantické schůzky i pro obchodní jednání. Více informací o těchto klubech naleznete na www.holmesplace.cz/energy/smichov/

Odpovězte na jednoduchou otázku a vyhrajte krásné ceny!

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip