Babinet.cz  /  Magazín  /  Dům a zahrada  /  PRIMA zmrzlina pro český jazyk stvořená

PRIMA zmrzlina pro český jazyk stvořená

Redakce Babinet

Před 17 lety se zrodila značka, která si našla cestu k našim mlsným jazýčkům i srdcím. PRIMA zmrzlina již od svého počátku hledala chuť, která by byla lahodná a typicky česká. Tak vznikla jahodová zmrzlina MROŽ, která je stálicí v nabídce PRIMA zmrzlin a po celou dobu nám připomíná, proč nám právě pravé české zmrzliny chutnají nejvíce.

Každý rok se navíc můžeme těšit na novinky, které pro nás PRIMA zmrzliny pravidelně připravují. Nové příchutě, nové kombinace lahodných ingrediencí, to vše za ceny příznivé pro naše peněženky.

MROŽ

Jedinečná chuť tradiční zmrzliny pro vytříbené české jazýčky – to je MROŽ. Tato původem česká zmrzlina si naše srdce získává již 17 let. Zmrzlinu Mrož nejde nemilovat. Její pravá chuť čerstvě natrhaných jahod spolu s jemným tvarohem politá čokoládou se Vám nadobro vryje do paměti. Není tedy divu, že patří mezi jedničky na našem trhu.

MROŽ je výjimečný svou výraznou chutí čerstvých jahod. Každý kousek zmrzliny MROŽ obsahuje více jak 50% čerstvých jahod, jejichž skladování i výběr podléhá těm nejpřísnějším kritériím. Čerstvé jahody s pravým tvarohem jsou neodolatelnou kombinací.

Jen se zmrzlinou MROŽ si můžete užívat jedinečný pocit a chuť čerstvých jahod. Vychutnejte si ho s tmavou, nebo bílou čokoládou. Kombinace těchto chutí se pro vás stane jedinečným zážitkem, na který se nezapomíná.

Cena: 11 Kč

Ještě vetší prožitek z chuti čerstvých jahod naleznete v dřeni MROŽ. Kelímek plný jahod vás osvěží. Zakousněte se do velké šťavnaté jahody v podobě MROŽ dřeň.

Cena: 17 Kč

Novinkou je Jahoda MROŽ v kelímku, kterou si jistě oblíbíte. Jedinečná kombinace právě natrhaných jahod a jemného tvarohu je osvěžující a nenapodobitelná. Tato lahůdka vás ani v těch největších vedrech nenechá na holičkách. Navíc je v kelímku, tudíž si ji můžete dopřávat po celý den.

Cena: 38 Kč

Odkud pochází MROŽ

MROŽ je vlajkovou lodí PRIMA zmrzlin. Jedinečná a neopakovatelná chuť jahod a tvarohu se zrodila před 17 lety v Opavě v bývalé centrále této zmrzlinové značky. Ty nejkvalitnější výrobní postupy a suroviny jsou již 17 let doménou zmrzlin, které pro nás vyrábí PRIMA zmrzlina. Přesně ví, co si naše zmlsané české jazýčky přejí, a proto i my jsme jim celých 17 let věrní.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip