Babinet.cz  /  Magazín  /  Život a vztahy  /  Nemůžete se dočkat miminka?

Nemůžete se dočkat miminka?

Jiří Kouba

Pronásledují vás stále myšlenky, zda je vaše očekávání oprávněné? Pokud si nejste jistá, jestli děťátko čekáte nebo ne, kupte si vysoce spolehlivý, rychlý a cenově dostupný těhotenský test PEPINO. Na výběr máte hned ze dvou druhů – komfortní tyčinka Midstream a papírový proužek Dipstrip.

Midstream stačí namočit do proudu moči. Testování je možno provést již 2 dny před očekávanou menstruací. Manipulace je přitom úplně snadná. Stačí odstranit kryt z absorpčního tampónu, dát pozor, aby vždy směřoval směrem dolů a vložit ho na 5 sekund do proudu, nejlépe ranní, moči. Následně nasadit kryt znovu na tampón a položit tyčinku na vodorovný povrch. Po 4 minutách máte výsledek! Cena Pepino Midstream: 85 Kč.

Dipstrip je papírový proužek, který se po vyznačenou rysku ponoří do nádobky s močí. Testovat můžete už 3 dny před očekávanou menstruací. Jednou z hlavních výhod testu je velmi snadné použití během jednoho kroku. Stačí pouze odebrat moč do čisté nádobky a ponořit proužek do moči až po linku označenou šipkou na 3 sekundy. Poté položit proužek na vodorovnou plochu a po 5 minutách víte, na čem jste! Cena Pepino Dipstrip: 29 Kč.

Oba testy jsou velmi citlivé a dokáží zjistit těhotenství již v raném stádiu. Pokud je test Pepino provedený podle návodu na použití, je jeho přesnost vysoká. Dokonce velmi podobná těhotenským testům, které se ze vzorku moči dělají v profesionálních laboratořích. Při laboratorním vyhodnocení zjistili přesnost výsledků testů Pepino na více než 99%.

Více informací naleznete na www.pepino.cz a www.pepino.sk.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip