Babinet.cz  /  Magazín  /  Život a vztahy  /  Návštěvníci Aquapalace Praha řádili s celebritami na Magnum Chocolate Night

Návštěvníci Aquapalace Praha řádili s celebritami na Magnum Chocolate Night

Redakce Babinet

Praha, 15. května 2009 – Více, než 700 návštěvníků si užilo nezapomenutelný večer v Aquapalace Praha. Největší aquapark v Česku, který v květnu slaví své první narozeniny, uspořádal ve spolupráci se společností Algida ve čtvrtek 14. května jedinečnou Magnum Chocolate Night.

Návštěvníci si mohli vychutnat lahodnou zmrzlinu zabalenou v čokoládě, míchané čokoládové drinky připravené skutečnými profesionály a k tomu shlédnout módní přehlídku s Agátou Hanychovou, vystoupení sexy zpěváka Sámera Issy, taneční skupiny Indance nebo barmanskou show. Nechybělo ani adrenalinové plavání v bazénu s umělým vlnobitím, soutěže v jízdě na kosatkách nebo v jezení zmrzliny na čas. Vstupné do Vodního světa Aquapalace bylo po dobu akce sníženo na 50 %.

„Jsem rád, že můžu moderovat akci, která je nabita pozitivní energií, kde je spousta zmrzliny a zábavy. Tady v Aquapalace je spousta sluníčka, i když veku leje, jako z konve,“ řekl moderátor večera Leoš Mareš.

Všichni návštěvníci navíc dostali zmrzlinu od Algidy a ti šťastnější vyhráli volné vstupenky do Vodního světa Aquapalace nebo speciální čokoládovou masáž ve zdejším wellness centru.

Další speciální akcí v největším aquaparku v Česku bude v sobotu a v neděli 23. - 24. května O2 Extra víkend. Návštěvníky čekají závody v plavání, vystoupení rockových kapel Airfare a Fate Magazine, zábavné soutěže a jedinečný showman Vláďa Hron. Zákazníci O2 mají na akci 30% slevu a na 150 z nich navíc čeká exkluzivní Saunový ceremoniál s rautem.

A na skvělého Leoše Mareše, hudební vystoupení a další zábavu se mohou malí i velcí návštěvníci Aquapalace těšit opět na Dětský den, 1. června.

Největší aquapark v Česku v květnu slaví své první narozeniny a naděluje svým zákazníkům dárek v podobě výrazné slevy vstupného. Nejčastější zákazníci Aquapalace – rodiny s dětmi – teď díky programu Štastná rodinka, který platí od 1. května, získají při vstupu slevu až 800,- korun. Výrazně se mění také celodenní vstupné pro jednotlivce, kdy za cenu 4 hodin může být návštěvník ve Vodním světě již celý den, tj. 12 hodin. Ve slunných dnech je zákazníkům k dispozici i venkovní areál Aquapalace s divokou řekou, bazénem s vířivými lavicemi a masážní sprchou, vodním barem nebo dětským brouzdalištěm.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip