Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Relaxujte s nejjemnější epilací od Brauna

Relaxujte s nejjemnější epilací od Brauna

Redakce Babinet

Čím to je, že příjemná teplá koupel na konci hektického dne způsobí, že se cítíme o tolik lépe? Každá žena ví, že příjemná koupel může odplavit více než jen fyzickou bolest a únavu. Odpočinete si při ní jak mentálně, tak fyzicky. Proto Braun vyvinul svůj první epilátor, který pracuje ve vodě (i mimo ni), což znamená, že si můžete užívat příjemné působení teplé vody, zatímco si současně jemně odstraňujete chloupky, abyste získala hedvábně hladkou a krásnou pokožku po dobu až čtyř týdnů.

Představujeme Silk-épil Wet&Dry, nový epilátor od Brauna, který je ideální pro epilaci citlivé pokožky a pro ty, kteří s epilací teprve začínají. Tento epilátor byl specificky navržen pro použití v mokrých i suchých podmínkách, což znamená, že odstraňování chloupků můžete konečně začlenit do svého koupacího rituálu. Příznivé účinky teplé vody jsou všeobecně uznávané a Braun proto spolupracoval s přední dermatoložkou, Dr. Petrou Staubachovou, zástupkyní ředitele Klinického výzkumného centra Katedry dermatologie na Gutenbergově univerzitě v Mainzu, s cílem pomoci vysvětlit, jaký vliv má teplá voda na epilaci.

„Teplá voda může rozšířit cévy, což vede ke zvýšenému krevnímu oběhu a uvolnění nervových mediátorů a napomáhá tak minimalizovat pocit bolesti, spojené s odstraňováním chloupků od kořínků. Snižuje se také vnímané a viditelné podráždění pokožky.“

To je důvod, proč Braun vyvinul Silk-épil Xpressive Wet&Dry - epilátor, který se chová šetrně k vaší pokožce. Zatímco teplá voda uklidňuje, regeneruje a uvolňuje vaše tělo i mysl, masážní válečky pomáhají stimulovat vaši pokožku, aby chloupky byly odstraňovány co nejjemněji a bez stresu. Ale to nejlepší je, že chloupky jsou odstraňovány od kořínků, což zajišťuje, že pokožka zůstává hladká, krásná a bez „strniště“ po dobu až čtyř týdnů.

Proč tedy nezměnit jeden z vašich zkrášlujících rituálů – odstraňování chloupků – v něco, na co se budete těšit – rozmazlující prožitek z koupele! Pohodlné, snadné a bezpečné – epilace ve vaně je novým řešením odstraňováni chloupků pro moderní ženy, které vedou aktivní způsob života. Využijte proto svůj volný čas, dopřejte si relaxační koupel a současně se postarejte o to, aby vaše nohy byly neodolatelně hladké. Dokážete odolat?

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip