Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Nová vůně pro muže: Oheň pod ledem

Nová vůně pro muže: Oheň pod ledem

Redakce Babinet

ESPLOSIVO nová vůně značky Tonino Lamborghini, doplňuje stávající varianty Mitico, Forza a Feroce. Řadí se tak k odvážným, výbušným a kultivovaným vůním v nenapodobitelném italském stylu. Představuje sílu býka ukrytou ve flakónu – samotnou podstatu mužnosti. Uvnitř každého muže je neviditelná síla, jejímž zdrojem je jeho vlastní sebevědomí.

ESPLOSIVO znázorňuje současného moderního muže, který je složitý, mnohotvárný a horkokrevný, ale dokáže svou výbušnost a temperament zkrotit. Je vznětlivý a vášnivý, zároveň však i plný sebekontroly. Nikdy neztrácí svou chladnost, ale uvnitř ukrývá sílu, jenž se dere napovrch. Směsice pocitů je připravena vybuchnout s rychlostí nenasytného ohně.

ESPLOSIVO je jako výbuch aromatických, citrusových a dřevitých nót, otevírající se zelenými tóny, jalovcem, skořicí a kyselým citronem. Lahodné základní nóty thajské bazalky, vodní máty a dřevitého vetiveru přecházejí ve smyslný základ z exotických dřev, dřeva Gaiac a pačuli. To vše tvoří energickou mužnost s esencí elegance a sofistikovanosti v dokonalé harmonii se současným mužem.

Balení vůně ESPLOSIVO se nese ve stejném duchu jako balení ostatních vůní Tonino Lamborghini. Vysoce sofistikované černé kouřové sklo flakónu vyjadřuje mužnost a vnitřní sílu. Přední strana flakónu nese logo značky – obrázek býka chystajícího se k boji, na němž je umístěno logo Tonino Lamborghini s označením varianty ESPLOSIVO.

Stejně jako předchozí vůně je i varianta ESPLOSIVO ukryta ve stylové kovové plechovce, jejíž barva je tentokrát žlutá. Přední straně plechovky dominuje logo Tonino Lamborghini a znak býka. Vše pak doplňuje označení varianty ESPLOSIVO.

Doporučené maloobchodní ceny:

Toaletní voda 50 ml: 289 Kč / € 10,89 / 328,07 Sk

Voda po holení 100 ml: 199 Kč / € 7,89 / 237,69 Sk

Tělový sprej 150 ml: 79 Kč / € 2,95 / 88,87 Sk

Tělový deodorant 75 ml: 189 Kč / € 7,25 / 218,41 Sk

Konverzní kurz: € 1 = 30,1260 Sk

Vážení pánové, odpovězte správně na soutěžní otázku a 3 z vás vyhrají novou vůni značky Tonino Lamborghini ESPLOSIVO!

Nápovědu na otázku naleznete v textu

Soutěž začíná 18.5. a trvá do 2.6.2009. Všeobecná soutěžní pravidla naleznete ZDE

GRATULUJEME!

Martina Šabková - Plzeň, Jana Cvetlerová - Praha, Martina Tvrdcová - Velešín

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip