Babinet.cz  /  Magazín  /  Zahraničí  /  Diskuze na Babinetu mají novou funkci

Diskuze na Babinetu mají novou funkci

Jiří Kouba

Na základě požadavků vás, našich uživatelek diskusí na Babinet.cz, jsme pro vás připravili novou funkci Ignore list, která vám umožňuje nezobrazovat příspěvky od uživatelek, jejíž názory se vám nelíbí nebo je nechcete číst z jakýchkoliv jiných důvodů. Funkčnost je velmi jednoduchá, jak ukazuje následující návod (příkladem budu já, uživatel Jirka, a moje příspěvky).

Stačí pak vstoupit na můj profil (klikněte na moje jméno například u příspěvku nad avatarem nebo mě vyhledejte v menu Uživatelé). Na stránce profilu pak stačí kliknout na tlačítko Ignorovat příspěvky od tohoto uživatele a od toho okamžiku se nebudou moje příspěvky zobrazovat a místo nich se objeví text Aktuálně ignorujete příspěvky od tohoto uživatele. [Zobrazit příspěvek]. Pokud byste nechtěli ani tu možnost Zobrazit příspěvek, můžete si změnit nastavení ve svém profilu (v menu Nastavení => Komunikace) dole: Základní ignorování.

V menu Nastavení => Identifikace pak naleznete seznam vámi ignorovaných uživatelů a deseti nejčastěji ignorovaných uživatelů vůbec. Pokud si mé ignorování a pochopitelně kohokoliv jiného rozmyslíte, můžete mě vyřadit ze seznamu ignorovaných kliknutím na tlačítko v mém profilu: Zobrazovat příspěvky tohoto uživatele. To je vše. Všechny připomínky jsou vítány!

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip