Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Vyhrajte trendy líčení pro nadcházející léto

Vyhrajte trendy líčení pro nadcházející léto

Redakce Babinet

Slunné počasí každému z nás připomíná milou skutečnost, že léto se blíží a s ním i nové tendy líčení, kterému vévodí především pastelové barevy, lesk a třpyt. Společnost Oriflame přichází s ovocnými lesky na rty Oriflame Beauty s výtažky z lesních plodů, které skrývají v krásném balení to nejlepší z letní přírody. Rostlinný zvláčňující komplex obsahuje olej z řepky a plodů šípku spolu výtažkem z hroznů červeného vína. Pečuje, hydratuje a chrání rty. Rty navíc působí báječně plně. Koktejl perleti, pigmentů a lesklých olejů s vysokou schopností lomu světla vytváří přitažlivě lesklý efekt. Lahodná šťavnatá příchuť odpovídá každému výtažku z lesních plodů.

Na 3 z vás čeká balíček s modrými a fialovými očními stíny a leskem na rty s příchutí šťavnatých malin v hodnotě 517 Kč!

Jahody jsou bohaté na polyfenoly, vitamin C a antioxidanty, které pomáhají zklidnit pleť.

Ostružiny obsahují vitaminy B a C, které zvláčňují a chrání rty.

Borůvky jsou zdrojem několika antioxidantů, které neutralizují volné radikály.

Maliny jsou nabité účinnými hydratačními složkami, mají zklidňující vlastnosti, působí jako antioxidanty a chrání před UV zářením.

Další novinka v dekorativní kosmetice od Oriflame, pudrové třpytivé oční stíny Oriflame Beauty se mohou pochlubit lehčím složením, než je u očního make-upu běžné. Jemná textura stínů se dá výborně vrstvit, takže snadno vytvoříte hladké líčení v požadované intenzitě od sotva viditelného nádechu až po dramatické zvýraznění.. Stíny obsahují minerální pigmenty a perleťové částečky pro extra třpyt. Navíc krásně zjemní pleť. Nanášení ještě usnadní speciální aplikátor z tvrdé pryže, který je upraven pro snadnou a přesnou aplikaci. Lehce tak vytvoříte intenzivní líčení nebo jemný efekt.

Vyzkoušejte i vy líčení s vůní slunce a letních dnů – s Oriflame je to snadné!

Stačí jen správně odpovědět na soutěžní otázku a na 3 z vás čeká balíček s modrými a fialovými očními stíny a leskem na rty s příchutí šťavnatých malin v hodnotě 517 Kč.

Soutěž začíná 26.4. a trvá do 11.5.2009. Všeobecná soutěžní pravidla naleznete ZDE

Na www.oriflame.cz se dozvíte více o novinkách v dekorativní kosmetice a můžete si prolistovat katalog on-line. Kosmetiku Oriflame můžete zakoupit prostřednictvím nezávislých kosmetických poradkyň a poradců, kontakt získáte na infolince Oriflame 271 024 999 nebo na www.oriflame.cz. Pokud by jste se sama chtěla stát kosmetickou poradkyní, můžete se přímo na internetových stránkách Oriflame ihned a jednoduše zaregistrovat. Spoustu zajímavých tipů, nápadů a reportáží naleznete na webové televizi na www.tv.oriflame.cz

GRATULUJEME!

Vlasta Hrušková - Opava, Lucie nantlová - Praha, Radomíra Jurčiková - Havířov

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip