Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Jemné vlasy: Přibližně 46 % žen řeší problém s jemnými vlasy

Jemné vlasy: Přibližně 46 % žen řeší problém s jemnými vlasy

Redakce Babinet

Milé dámy, jste majitelkami jemných vlasů? Vězte, že jemné vlasy jsou jedním z nejrozšířenějších vlasových typů v České republice a na Slovensku. Konkrétně tento problém řeší asi 46 % žen.

Hledáte přípravky, které by vám splnily sen o dokonalém objemu a hloubkovém vyživení vašich vlasů? Vyzkoušejte proto novou řadu pro nekonečný objem jemných vlasů – volume expand ze série expert.

Jaké vůbec jsou jemné vlasy?

Tím, že mají menší průměr, postrádají potřebnou sílu a pevnost. Proto se také obtížně upravují a trpí nedostatkem objemu. Druhým aspektem je to, že jemnější vlasy jsou výrazně křehčí. Pro dosažení optimálního objemu potřebují regeneraci, sílu a oporu.

Revoluce v péči o jemné vlasy s volume expand: minerální technologie Ca a Si

Série expert novou řadu volume expand je první řada vlasové péče, používající pro dosažení maximálního objemu technologii vzájemně se doplňující minerály.

Technologie Mineral Ca s obsahem kalcia

Minerály kalcia obsažené v technologii Mineral Ca ulpívají na povrchu vlasového vlákna, kde vytvářejí kontaktní můstky. Výsledkem je síť kontaktních můstků, které jemným vlasům poskytují potřebnou oporu a sílu pro výrazný a dlouhotrvající objem. Jemné vlasy jsou posílené, je jim dodána lehkost a snáz se upravují. Den po dni získávají více objemu.

Technologie Mineral Si s obsahem křemíku

Technologie Mineral Si působí spolu s technologií Mineral Ca v synergickém efektu. To znamená, že přínos těchto 2 technologií dává více než dvojnásobně lepší výsledek, v tomto případě objem. V případě pravidelného používání šamponu a masky z nové řady volume expand dochází k vytváření kontaktních můstků jak z kalcia, tak z křemíku. Vzniká jich až 2x více oproti samostatnému používání pouze jednoho přípravku. Synergie obou technologií vede k dalšímu posilování jemných vlasů a k ještě stálejšímu objemu.

Minerální technologie jsou novým trendem v kosmetice

Minerální technologie způsobily v minulých letech v kosmetice malou revoluci. Umožnil to vývoj technologie, která dovoluje získat z určitých nerostných a biologických látek užitečné minerály. Ty se následně upraví na mikroskopickou velikost a jsou integrovány do přípravků. Minerály se ukázaly být velmi přínosné při ochranně buněk například v make-upu, v pleťové péči a v přípravcích proti stárnutí pleti. Ve vlasové kosmetice se využívají především při léčbě a ochraně vlasové pokožky.

Řada série expert je první značkou, která používá minerály k působení na vlasové vlákno, které vede k tvorbě dlouhotrvajícího objemu.

Vápník (kalcium) je jedním ze základních prvků zemské kúry a nikde se nenalézá ve své ryzí podobě. V lidském těle je nejvíce se vyskytujícím minerálem, je základním stavebním prvkem kostí, vlasů a nehtů a tělo je na něm závislé z hlediska stability a pevnosti kostí.

Křemík se v přírodě hojně nachází v minerálech. Křemík je nepostradatelný pro lidské tělo především kvůli kostnatění tkáně a fixaci kalcia. Přítomnost křemíku je nezbytná pro udržení funkce tkání.

Nové přípravky a služby volume expand

Šamponová péče volume expand, ultralehká gelová maska volume expand,

sametově hebká pěna volume expand, sprej pro objem od kořínků volume expand a krémová péče volume expand.

Nové služby v salonech

Spolu s lednovým uvedením nové řady volume expand uvádí L'Oréal Professionnel do svých salonů zároveň dvě nové služby Double care Volume Color a Double care Volume Contrast.

Tyto služby kombinují jedinečné technologie z řad vitamino color a lumino contrast a nové minerální technologie z řady volume expand. Jak již název napovídá, jedná se v obou případech o službu dvojí péče, a to péče v salonu a domácí péče. V salonu slouží jako základ pro nové služby ampulky powerdose Color a powerdose Contrast, podle toho, zda má klientka vlasy barvené, nebo melírované. Společným prvkem obou služeb je použití domácí péče z řady volume expand. Výsledkem obou služeb je zářivost a ochrana barvy, dokonalé vyživení melírovaných pramínků a okouzlující, dlouhotrvající objem jemných vlasů.

V salonu probíhají služby následovně:

1. Nejprve se vlasy umyjí šamponem volume expand.

2. Poté je aplikována powerdose Color nebo Contrast, podle toho, zda má zákaznice vlasy barvené či melírované.

3. Na závěr pečující fáze je aplikována nová pěna volume expand.

V den barvení předchází celému procesu aplikace barvy z výběru barvících systémů od L'Oréal Professionnel: Majirel, LuoColor, Richesse, Hi.richesse nebo Color Supréme.

Volume Trio

V souvislosti s uvedením volume expand na trh bude zároveň uveden speciální zvýhodněný balíček Volume Trio obsahující šampon, masku a pěnu, vše z nové řady volume expand (leden 2009). Hlavním cílem balíčku je poskytnout zákaznici mimořádný zážitek z kombinovaného použití přípravků a synergického efektu nové technologie Mineral Ca a Si.

V balíčku zákaznice naleznou jako dárek pěnu a poukaz na salonní službu Double care Volume Color nebo Double care Volume Contrast.

Hodnota zvýhodnění je 669 Kč / 27,2 EUR (820 Sk), cena balíčku je 790 Kč / 33,19 EUR (1000 Sk). Tím, že si zákaznice zakoupí balíček Volume Trio a využije v salonu poukaz na službu, bude mít jedinečnou možnost pocítit výjimečnost profesionálního řešení pro dokonalý objem a krásu barvených a melírovaných vlasů.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip