Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Soutěž: Jarní líčení od Oriflame

Soutěž: Jarní líčení od Oriflame

Redakce Babinet

p>

Soutěž ukončena!

O květinových záhonech zatím můžeme jen snít, ale první posel jara už je tu!

S nastupujícím jarem přichází nové trendy v líčení. Charakterizují ho projasněná víčka a světlá pleť. Proto Oriflame představuje limitovanou kolekci ze své luxusní řady Giordani Gold, která splní požadavky i té nejnáročnější ženy.

Na 3 z vás čeká balíček s Projasňujícím pudrem Primavera a Duem očních stínů Giordani Gold v hodnotě 648 Kč!

Projasňující pudr Primavera Giordani Gold je svým složením vhodný pro všechny barevné tóny pleti. Obsahuje částečky odrážející světlo a vytváří jemně perleťový efekt.

Duo očních stínů Primavera Giordani Gold nabízí dvojici hedvábných odstínů.

Nechte svou krásu zazářit – s Oriflame je to snadné! Stačí jen správně odpovědět na soutěžní otázku a na 3 z vás čeká balíček s Projasňujícím pudrem Primavera a Duem očních stínů Giordani Gold v hodnotě 648 Kč.

Soutěž začíná 22.2. a trvá do 8.3.2009. Všeobecná soutěžní pravidla naleznete ZDE

Na www.oriflame.cz se dozvíte více o široké nabídce dekorativní kosmetiky a můžete si prolistovat katalog on-line. Kosmetiku Oriflame můžete zakoupit prostřednictvím nezávislých kosmetických poradkyň a poradců, kontakt získáte na infolince Oriflame 271 024 999 nebo na www.oriflame.cz. Pokud by jste se sama chtěla stát kosmetickou poradkyní, můžete se přímo na internetových stránkách Oriflame ihned a jednoduše zaregistrovat. Spoustu zajímavých tipů, nápadů a reportáží naleznete na webové televizi na www.tv.oriflame.cz

GRATULUJEME!

Stanislava Andrýsková - Žeravice, Mirka Bosáková - Klatovy, třetí výherkyně zatím neposkytla své údaje.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip