Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  ORIFLAME: FOOTCARE -- řada péče o nohy

ORIFLAME: FOOTCARE -- řada péče o nohy

Za 70 let průměrného života ujdou naše nohy kolem 100 000 kilometrů. Tolik toho pro nás udělají, ale kolik toho děláme my pro ně? Péče o nohy a zejména chodidla by měla být součástí každého dne. Přesto bývají právě nohy tou nejzanedbávanější částí těla. A přitom péče o ně jim dodává nejen krásu, ale především se pak s nimi báječně vykračuje. Když jsou v pohodě vaše nohy, jste v pohodě i vy. Dbejte na to, aby vaše nohy byly vždy o krok napřed! Oriflame nabízí od dubna novou, ucelenou řadu výrobků určených k péči o nohy ve které najdete:Zvláčňující krém na nohy

Pro ženy i muže. Obsahuje glycerin, který udržuje vodu v horní vrstvě pokožky. Heřmánek pokožku zklidňuje a urea ji zvláčňuje a zabraňuje jejímu vysoušení. Budete-li používat tento krém každý den, budou vaše chodidla tak jemná, že ani nebudete muset chodit na pedikúru.


Abrazivní krém na nohy

Zjemňuje a vyhlazuje pokožku. Polyetylenové kuličky a drcené mandlové skořápky odstraňují starou, odumřelou kůži. Obsahuje také zvláčňující látky, které v pokožce udržují správný podíl vlhkosti, a ekalyptový olej pro povzbuzení a osvěžení.


Osvěžující sprej na nohy

S antibakteriálními a deodoračními účinky. Hydratuje pokožku.


Deodorační pudr na nohy

Působí nejen jako deodorant, ale díky Triclosanu a oleji z čajovníků má také antibakteriální účinky. Olej z čajovníku (Tea Tree) je světle žlutý olej, který se získává z listů malého stromu rostoucího v bažinatých a vlhkých oblastech Nového Jižního Walesu a severních oblastech Queenslandu v Austrálii. Je známý pro své antibakteriální účinky. Používá se na pokožku spálenou sluncem, říznutí, bolesti svalů, modřiny, křečové žíly, kousnutí hmyzem či akné.

Triclosan omezuje tvorbu bakterií, které způsobují nepříjemný zápach.


Škrabka

Účinně odstraňuje hrubé části pokožky nohou. Vytvarováno pro snadné použití. Škrabku můžete pověsit.


Od května bude řady obohacena ještě o Krém proti pocení nohou, Chladivý gel na nohy a Pemzu/kartáček.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip