Babinet.cz  /  Magazín  /  Život a vztahy  /  Jak si správně vybrat životního partnera

Jak si správně vybrat životního partnera

1. Dejte pozor na to, zda se nad vámi nepovyšuje, to je potom velice problematický vztah a nikdy se v něm nebudete cítit volní.

2. Je správné zjistit, jaké návyky a zvyky mají jeho rodiče a příbuzní. A proč? Protože i děti, kteří si to sice nepřipouští, nebo se snaží být ze začátku jiní než rodiče, jsou pak opravdu stejní jako oni.

3. Co byste měli také brát v potaz, proč a kdy dostáváte dárky. když Vás partner uhodí, nebo na Vás bude sprostý a pak dostanete dárek, tak üž raději přemýšlejte, že tento vztah ukončíte. Nemá totiž cenu se s tímto "stvořením" zdržovat, a pokud ho i přesto milujete je pak na vás, abyste vyhledali odbornou pomoc.

4. Dívejte se na to, zda vám partner vyhovuje i po sexuální stránce. Pokud není schopen Vás v posteli pochopit je něco v nepořádku.

5. I strava je velice důležitá, když si nebudete rozumět v jídle asi to budete mít s vařením problematické. Nejspíš budete dělat dvě jídla a to je asi docela šílená práce ...

6. Nezapomeňte, že i když jste s partnerem třeba jen měsíc a žijete spolu pouze sexuálně a jinak si nemáte co říct, měla byste přemýšlet jak to zlepšit, protože ani v nelepším případě spolu nemusíte vydržet třeba i jen rok.

autor:Pavla Mandelíčková

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip