Babinet.cz  /  Magazín  /  Zdraví  /  Cestovní lékárnička: Co s sebou na dovolenou?

Cestovní lékárnička: Co s sebou na dovolenou?

Redakce Babinet

Je krásně, sluníčko svítí a léto je v plném proudu! Nastává čas tolik vytoužených dovolených. Vašemu zaslouženému odpočinku však předchází i starosti, abyste při balení na nic nezapomněla. Až si začnete nedočkavě balit kufr na dovolenou, nezapomeňte do lékárničky přibalit kapsle s účinnými probiotickými bakteriemi.

Však to znáte, stát se může cokoliv! Být připravena i na případné nepříjemnosti se určitě vyplatí. Co vy víte, jestli náhodou jako na potvoru nedostanete průjem z tamější stravy. Neříkejte, že se vám to nemůže stát, těch pár gramů navíc ještě uvezete.

Před průšvihem vás spolehlivě ochrání Bioaktivní Probiotikum. Zabezpečuje správný průběh trávení a také odstraňuje zácpy a nadýmání, čímž předchází střevním potížím. Rovněž chrání před zažívacími obtížemi způsobenými nevyvážeností stravy, infekcemi nebo vyčerpáním. Obnovuje střevní mikroflóru a posiluje imunitní systém. Jedna kapsle přípravku obsahuje čtyři miliardy živých bakterií - takové množství v žádném jogurtu nenajdete! Navíc díky jedinečnému způsobu výroby se mléčné bakterie z přípravku Bioaktivní Probitikum nezničí v kyselém prostředí žaludku, ale působí až v horní části tenkého střeva, která bývá napadána infekcemi nejčastěji.

Přípravek Bioaktivní Probiotikum není nutné uchovávat v chladničce, což je velice praktické především na cestách do exotických zemí, jako je například Egypt, Tunisko, Maroko a další tropické země. Bioaktivní Probiotikum ocení každý, zejména cestovatelé i starší osoby. Bioaktivní Probiotikum (60 cps.) dostanete v každé lékárně.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip